شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۴/۰۷/۱۴۰۱
Monday، 14th December 2009
3:10 pm

حادثه رانندگي در سقز 10 كشته و زخمي برجا گذاشت

بر اثر برخورد يك دستگاه اتوبوس با يك دستگاه تريلي، 10 نفر كشته و زخمي شدند. در اين تصادف كه ساعت هفت صبح امروز كه در محور سقز – ديواندره روي داد، چهار نفر از سرنشينان اتوبوس كشته و شش نفر نيز به شدت زخمي شدند. كولاك شديد برف در اين مسير كه كمك‌رساني به مصدومان اين حادثه را با مشكل مواجه كرده بود خوشبختانه همه مصدومان با كمك تيم‌هاي امدادي به بيمارستان امام خميني(ره) ديواندره انتقال داده شدند. پليس راه سقز علت اين حادثه را بي‌احتياطي راننده تريلي و انحراف به چپ آن را اعلام كرده است.کد خبر: 5925


نظرات:

 1. بااین همه ماشینهای عراقی که کسی نمی داندسود ترانزیت نفت آنها به جیب چه کسانی می رود وتنها باعث شلوغ شدن جاده ها وبه وجود آمدن حوادث مشابه خواهند شد باید ازاین به بعدشاهد حوادث ناگوارتر ازاین باشیم

 2. قطعا سود حاصل از فروش نفت کردستان عراق به جیب مبارک مسعود بارزانی و جلال طالبانی ودیگر سران احزاب حاکم بر کردستان و بغداد می رود.

 3. اين مسير سقز تا ديواندره ساليانه به اندازه تمام جاده هاي استان تصادف رخ مي دهد ولي متاسفانه هيچ مسئول به فكر اين مسئله نيست و هر روز مسئولان كشته ها را ميشمارند و به اطلاع مردم مي رساند . پس اداره راه و شوراي شهر چكار دارند مي كنند . تلويزيون وسط ميدان نصب مي كنند .

 4. من هم بانظرکاک عارف کاملا موافقم بااین همه کسی نیست که به داد مابرسد

 5. من با نظر عارف کاملا موافقم این تازه اولیشه هنوز زمستان نیومده و باید منتظر خبرات بدتری باشیم

 6. شهرنیوزیهای عزیز سلام وخسته نباشید.
  دوستان، اگر امکان دارد لطف کنید اسامی کشته ها و زخمیها را بنویسید. میدانم سخت هست ولی به احتمال زیاد تعدادی زیادی از مراجعه کنندگان به سایت چنین خواسته ای دارند.
  متاسفانه گشته و زخمی در جاده های سقز بانه و سقز دیواندره، سقز مریوان شباهت زیادی با میدانهای مین در زمان جنگ هشت ساله دارد. همیشه هم رانندگان مقصر اصلی معرفی می شوند.مسئولان هیچ وقت حاضر نیستند به وضعیت نا مناسب جاده ها اشاره ای داشته باشند.
  دست تان درد نکند

 7. واقعاً جاده های سقز و کل استان کردستان در وضعیت بسیار نامناسبی قرار دارند اگر رانندگان رعایت بیشتری نکنند وضعیت از این بد تر می شود،مخصوصا این رانندگان تانکر های عراقی که چیزی بعنوان رعایت در آنها دیده نمی شه.من واقعا نمی دانم چرا مسولان در این باره اقدامی انجام نمی دهند

 8. سلام به همه شه شهریان گرامی
  واقعا ادم با شنیدین این خبر ها سخت تاسف میخوره اخه چرا مسئولی نیست این موضوع رو کنترل کنه که همچین سوانحی پیش نیاد .

 9. شاید باورتون نشه ولی امروز صبح جلو پلیس راه سقز-سنندج حداقل 50 عدد از ماشینهای عراقی منتظر اجازه بودند تا وارد جاده بشن . خودتان این شلوغی و خطراتش رو تصور کنید !!!

 10. منم با نظر عارف موافقم

 11. با سلام به عرض مي رساند كه كمربندي سقز وبزرگراه مياندواب كرمانشاه يا همان كربلاي خودمان در ماه بي شنبه افتتاح خواهد شد و ديگر خبري از اين تلفات نخواهد بود

 12. من هم با نظر کاک عارف کاملا موافقم.مدتی بود 3اف باعث تصادفات میشد.الان هم این نفت کش ها

 13. جادهای کردستان خودش کوچیکه این تریلی هام میان ازاینی که هست بدترش می کنن این تصادف هم تموم خدا بداد بقیه برسه

 14. ماهم با نظر کاک عارف موافقیم دلمان از تصمیمات نا بخردانه بعضی مسئولان خونه.

 15. شاید به نظر بعضیها این اضهار نظر مغرضانه باشد اما بدانید که اگر به اندازه 5 درصد شهر اصفهان به شهر سقز رسیدگی می شد شاید ما نیازی به 3 اف یا هر ماشین خطر ساز دیگری برای گذراندن چند صباحی را که در این دنیا هستیم نداشتیم اما رییس روسا می خواهند ما این گونه باشیم برای همین اگر تمام ما در جاده ها ی این استان جانمان را از دست بدهیم چه بسا ناراحت نشوند هیچ شاید خوشحال هم شوند .
  برای تسکین درد کسانی که عزیزانشان را از دست داده اند لا اقل ما به فکر خودمان باشیم و نگذاریم هر چه را که انها میخواهند انجام دهیم .

 16. اقای ارام
  لطفا در موضع نااگاهانه در مورد دیگران قضاوت نکنید.مسعود بارزانی کسی است که بنا به گفته شاهدان وی به مدت 56سال در راه ازادی کردستان عراق در مقابل حزب بعث جنگیده است.همچنین بودجه حاصل از فروش نفت خرج ابادانی شهرهای کردستان گردیده است بطوریکه شهر هه و لیر از 3000 هکتار در سال 2003 به 4000 هکتار در سال 2009 وسعت و ابادانی پیدا کرده است.طبق امار های موجود کردستان عراق در سال 2009 دارای بیشترین عملیات عمرانی در منطقه خاورمیانه بعد از امارات، بوده است.

 17. بژی مهاباد

 18. آخه کسی نیست به این عزیز (یادگار) بگه بابا بژی مهاباد چه دخلی به تصادف محور سقز دیوانده داره !
  کاک عارف ایول دمت گرم .
  حرف حساب جواب نداره .
  مرسی از همه دوستانی که نظر دادن از کاک عارف تا دوست عزیز “یادگار”

 19. بدبختی مون تو همینه دیگه (هه لو) جان به جای اینکه به دنبال یه راهی برای نجات از این زندگی نکبت بار باشیم، به دنبال بژی … و بژی مهاباد و بژی فلانیم. آخه یکی نیست بگه تویی‌(یادگار) که یک قدم هم برای آباد نمودن کردستان ننهاده‌ای چرا بی خودی داد و هاوار می کنی؟ برو(یادگار) یک نگاه به زندگی بزرگانمان کن بعد بیا ونظراتو ارائه بده.

 20. در این جاده اگه تمامی ماشین های ایران رانندگی کنند تصادف نمی شود ولی همه تقصیر رانندگان ایرانیست یکی ناشی یکی تندرو و یکی هم اثر خواب آلودگی است

 21. مثلا چه کنترلی
  یارو خوابش برده رفته زیر تریلی اگر راننده هوشیار بود چنین اتفاقی نمی افتاد
  یک کار دیگری میتونن انجامک بدن هر اتوبوس و یا ماشینی یک نفر پلیس توش بنشیند

 22. دراينكه وضع جاده هاافتضاح است شكي نيست بايدحرفي هم براي دزدداشته باشيم وقتي جاده خرابه معلومه باسرعت١٥٠وبالاتربايد انتظاربدترازاينروداشته باشيم. بايدقوانين رابراي جفظ جانمان رعايت كنيم نه ازترس وبخاطرپليس. وقتي رانندگان خاطي رابادادن چراغ ازحضورپليس آگاه ميكنيم بهترازين نميشودچه بساهمان خاطي درجايي ديگرباعث دردسربراي خودمان بشود.كسيكه به قانون تمكين نكند ديريازودگرفتارميشود.خلاصه دربدترين جاده ها اگررعايت كني اتفاقي نخواهدافتاد.