شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۷/۰۴/۱۴۰۱
شنبه، 26th دسامبر 2009
1:52 ب.ظ

دیدار فعالین سیاسی کرد با دکتر عبدالله رمضان زاده چند روز بعد از آزادی

سخنرانی رمضان زاده در مسجد حضرت عمر-خرداد 88

جمعی از فعالین سیاسی کردستان روز گذشته با دکتر عبدالله رمضان زاده دیدار کردند.
به گزارش شارنیوز چند روز بعد از آزادی – عبدالله رمضان زاده- استاندار سابق کردستان، دبیر اصلاح طلبان کرد و سخنگوی دولت اصلاحات از زندان، گروهی از سرشناس ترین فعالین سیاسی کردستان به همراه اعضای ارشد احزاب اصلاح طلب استان در قالب کاروانی به تهران رفته و با رمضان زاده دیدار کردند.
در این دیدار از هرکدام از شهرهای استان نمایندگانی به سخنرانی پرداختند  که در آن ضمن ابراز خوشحالی از آزادی وی، به تحلیل آخرین رویدادهای سیاسی کشور پرداختند.
دکتر رمضان زاده نیز در سخنان خود ضمن اشاره به وضعیت خود در زندان حوادث بعد از انتخابات، به ابراز نظر پیرامون اوضاع سیاسی،اجتماعی کشور پرداخت.
خبرنگار شارنیوزگزارش می دهد، علی رغم کاهش وزن دکتر رمضان زاده، روحیه ایشان همچون گذشته،خوب،گزارش شده است.
از سقز نیز جمعی از شخصیت های سیاسی مطرح در این دیدار شرکت کرده و حسین فیروزی- فرماندار سابق سقز- به نمایندگی از فعالین این شهر و به عنوان سرپرست کاروان به سخنرانی پرداختند.

لازم به ذکر است دکتر عبدالله رمضان زاده یک روز بعد از انتخابات دور دهم ریاست جمهوری دستگیر و بعد از بیش از شش ماه بازداشت با قرار وثیقه 800 میلیون تومانی به مدت دو هفته به مرخصی آمد. وی به 6 سال زندان تعزیری محکوم شده است.

روایت دکتر توکلی از دیدار با رمضان زاده را اینجا بخوانید

کد خبر: 6013


۶ دیدگاه

 • FREEDOM
  FREEDOM: 12-26-2009 . 5:07 ب.ظ :

  من نیز به نوبه خود آزادی دکتر رمضان زاده را تبریک میگویم و از خداوند برای ایشان و دیگر افراد راه آزادی و دمکراسی عمر با عزت خواستارم

  پاسخ دهید

 • ناشناس
  ناشناس: 12-30-2009 . 1:24 ق.ظ :

  خداروشکروسپاس که عرصه ای دوباره برای خدمت به جامعه ایران وتلاش برای مدنیت مردم برنظام حاکمه به این فردلایق و خدمتگذار داده شد. خواستارعمرطولانی وسلامتی این خدمتگذاران به مردم میباشم .

  پاسخ دهید

  • دانشجوي سقزي ساكن تهران
   دانشجوي سقزي ساكن تهران: 12-30-2009 . 9:46 ق.ظ :

   با سلام من نيز به نوبه خودم آزادي دكتر رمضان زاده را تبريك و براي ايشان در هر عرصه اي كه فعاليت ميكنند آرزوي موفقيت ميكنم

   پاسخ دهید

   • amin
    amin: 1-2-2010 . 12:40 ق.ظ :

    دريغا!!!براي همچون انسانهايي!به اميدآزادي همه‌ي
    انسانهاي آزاده‌ دربند؟؟

    پاسخ دهید

    • دانيال
     دانيال: 8-3-2014 . 9:38 ب.ظ :

     دكتر عبداله رمضانزاده بحق ازمردان نيك وازازادكان بسيارباشخصيت مملكت مى باشد تنهااستاندارى بود به واقع بامردم ارتباط صحيح داشت وحال نيز اين محبت ودوستى ادامه دارد خداوند به اقاى دكتر عزت بيش از پيش عطا فرمايند انشا له

     پاسخ دهید