شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۴/۰۴/۱۴۰۱
پنج‌شنبه، 14th ژانویه 2010
9:20 ب.ظ
شهردار سقز خبر داد:

اجراي 53 طرح عمراني در سقز

شهردار شهرستان سقز از اجراي 53 طرح عمراني در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس عثمان رحيمي عصر امروز در جريان بازديد فرماندار شهرستان سقز از شهرداري اظهار داشت: براي اجراي طرح‌هاي عمراني ياد شده اعتباري بالغ بر 100 ميليارد يال هزينه شده است.
وي افزود: طرح هاي عمراني شهرستان سقز هم‌اكنون بين 30 تا 80 درصد پيشرفت فيزيكي دارد.
وي اجراي دو بلوار شورا و دانشجو، طرح جدول‌گذاري، بلوك فرش، احداث پارك حاشيه رودخانه، تعريض و بازسازي پل كوثر(قوخ) و نهضت آسفالت را از پروژه‌هاي مهم شهرداري دانست و يادآور شد: اين پروژه‌ها هم‌اكنون اجرايي شده است.
شهردار شهرستان سقز نظافت شهر را جزو برنامه‌هاي اصلي شهرداري عنوان كرد و ادامه داد: روزانه بيش از 130 تن زباله از سطح شهر جمع‌آوري و به منظور تميز كردن سريع سطح خيابان‌ها ماشين به جاروب خريداري و به خدمت گرفته شده است.
رحيمي همچنين از راه‌اندازي پورتال شهرداري خبر داد و تصريح كرد: از اين پس شهروندان مي‌توانند مهم‌ترين فعاليت‌هاي شهرداري و نيز قوانين شهرداري را از طريق اين سايت پيگري كنند و نقطه‌نظرات خود را بيان كنند.
فرماندار شهرستان سقز نيز در اين بازديد عنوان كرد: شهرداري سقز در راستاي رفاه و آسايش شهروندان سقزي تاكنون به ويژه در چند سال اخير خدمات ارزنده‌اي را به مردم ارائه داده است.
كريم افشاريان با بيان اينكه خدمت به مردم جزو وظايف مسئولان است، بر خدمت صادقانه و بي‌منت به شهروندان سقزي از سوي دستگاه شهرداري تاكيد كرد.

کد خبر: 6216
  مطالب مرتبط:


۳ دیدگاه

 • saghezy
  saghezy: 1-15-2010 . 12:07 ب.ظ :

  سلام بر مردم سقز و یه سوال از شهردار محترم شما به 53 طرح اذعان نمودید در حالی به 4 یا 5 طرح اشاره کردید اگه ممکنه به طرحهای جدیدتر از طرح هایی 2 سال قبل که بایستی الان تمام شده بودند اشاره کنید

  پاسخ دهید

  • شهروند
   شهروند: 1-15-2010 . 2:57 ب.ظ :

   واقعا جای تاسف داره کدوم پیشرفت کرده بلوار دانشجو در شریف اباد چند ساله که بلا تکلیف مونده به خاطر یک خونه در مسیر خیابان یعنی با این همه بودجه نمی تونن که یه کم بیشتر بهش بدن و کار وتموم کنندیا خونه های محله علی اباد که سالهاست شهرداری میگه درمسیر خیابان قرار داره به خاطر خانه سالمندان صاحبان این خانه ها همگی دارای سند مالکیت نیز میباشند وعملا نه اجازه ساخت میده نه پایان کار این چه وضعشه!!!!!!!
   ما باید به کی شکایت کنیم چه کسیه که باید جواب مارو بده در این شهر عملا هر کی که میاد سر کار شهردار یا شورا میشه میگه تا فرصته کیسه رو پر کنیم گور بابای مردم!!!!!
   از شار نیوز هم خواهش میکنم بی طرفی خودشو به مخاطبانش ثابت کنه……….

   پاسخ دهید

   • student kord
    student kord: 2-8-2010 . 9:59 ب.ظ :

    مصاحبه شهردار درخصوص طرح تفصيلي شمال شهر سقز رو ميشه روي ايميل بنده براي من بزاريد در تاريخ 27/12/1387 متا سفانه نتونستم در اين سايت پيدا كنم

    پاسخ دهید