شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۲/۰۳/۱۴۰۱
جمعه، 6th سپتامبر 2013
5:31 ب.ظ
پایان دوره فعالیت عثمان رحیمی

پیام خداحافظی شهردار سقز خطاب به مردم این شهر

با پایان یافتن دوره فعالیت شهردار سقز، عثمان رحیمی طی پیامی از مردم این شهر خداحافظی کرد. متن کامل پیام رحیمی به شرح زیر است.

مردم فهیم و قدرشناس سقز؛

اکنون که پس از شش سال تلاش بی‌وقفه برای تحقق بخشیدن به آرزوی برحق شما که همانا داشتن شهری توسعه‌یافته، زیبا و عزت‌مند است شهرداری سقز را ترک می‌کنم، برخود واجب می‌دانم تا به این وسیله، بزرگی و فرهنگ والای‌تان را ارج نهم و از یکایک شما تشکر کنم. به‌خود می‌بالم که نگاه‌های رضایت‌بخش و تعابیر قدرشناسانه‌ی شما همشهریان گرامی را به همراه خویش دارم و با این اطمینان، غبار خستگی از تن می‌زدایم و آرامش روان و راحتی وجدان را قرین و هم‌نشین جسم و جانم می‌سازم.

ایمان راسخ دارم که اگر امروز شهر تاریخی‌مان ساختاری منسجم‌تر، سیمایی زیباتر و فرهنگی غنی‌تر دارد مرهون همراهی، حمایت و نیک‌اندیشی شما همشهریان فرهنگ‌ساز است و من تنها مجری و خادم کوچک اراده‌ی قوی و مطالبات توسعه‌محور و درست شما بوده‌ام. اکنون نیز خوشحالم که می‌توانم به عنوان عضو کوچکی از این جامعه‌ی بزرگ با سربلندی و آرامش خاطر در این خاک پاک بیارامم.

شما مردم فهیم به خوبی آگاهید که حجم کارهای صورت گرفته در شش سال گذشته عظیم‌تر و گسترده‌تر از آن بوده‌است که در مسیر سخت و پُر پیچ و خم اجرا، اشتباهی صورت نگرفته باشد، اما به همه‌ی شما اطمینان می‌دهم که در هر مقطعی تلاش کرده‌ام درست‌ترین تصمیم‌ها را بگیرم و بیشترین منافع را عاید شهر و مردمم سازم. پس می‌توانم این انتظار را داشته باشم که تقصیراتم را ببخشید و با سخاوت‌مندی همیشگی‌تان حلالم نمایید و این حقیر را از حُسن‌نیت همیشگی و دعاهای خیرتان بی‌نصیب نسازید.

وظیفه‌ی خود می‌دانم از استاندار محترم استان کردستان جناب آقای شهبازی، نماینده‌ی محترم مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی جناب آقای بیگلری، فرماندار محترم سقز          جناب آقای فخری، مسئولین محترم دستگاه‌های امنیتی و انتظامی و نظامی و نهادهای دولتی، روحانیون معظم، اصناف و بازاریان گرانقدر، فرهنگیان و دانش آموزان عزیز و دانشگاهیان فرهیخته و همه‌ی اقشاری که با همکاری و حمایت مداوم، شهرداری را در مسیر پرفراز و نشیب انجام وظایف خود یاری کردند تشکر کنم. هم‌چنین ضروری ‌است از پرسنل زحمت‌کش، پاک و ایثارگر شهرداری سقز قدردانی نمایم که در تمامی این سال‌ها برای توسعه و عزت شهرشان از هیچ تلاشی دریغ نورزیدند و با حضور شبانه‌روزی، بخش درخشان و انکارناپذیری از این حماسه‌ی عظیم بودند. بی‌تردید همکاری با این خانواده‌ی بزرگ و تأثیرگذار را در شش سال گذشته از بهترین لحظات عمرم می‌دانم و برای همه این بزرگواران آرزوی پایداری و سلامتی می‌کنم. جا دارد از اعضای محترم شورای اسلامی دوره‌ی سوم سقز نیز تشکر و قدردانی کنم که کوشیدند مسیر دستیابی به تغییر و توسعه را برای شهرداری  و مدیریت شهری هموار نمایند.

با تمام وجود آرزو می‌کنم منتخبین محترم مردم در شورای دوره‌ی چهارم بتوانند فردی توانمند‌تر از اینجانب را برای سکانداری شهرداری شهرمان انتخاب نمایند تا هرچه بیشتر بر عزت و اعتبار این شهر باستانی‌ بیفزایند و چهره‌ی زیبای آن‌را زیباتر از پیش نمایند. 

در پایان یک‌بار دیگر از تک‌تک شما مردم شریف و بزرگوار سقز به خاطر حمایت بی‌دریغ از اینجانب در شش سال گذشته سپاسگزارم و در پیشگاه شما سوگند یاد می‌کنم در هر جایگاهی که باشم خدمت صادقانه و بی‌منت به شهر و کشورم اولین و بزرگ‌ترین هدف زندگی‌ام خواهدبود. 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم                     موجیم که آسودگی ما عدم ماست

کد خبر: 6392