شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۱/۰۴/۱۴۰۱
دوشنبه، 3rd فوریه 2014
9:38 ب.ظ

انتقاد از تلاش های فرماندار برای ماندن

فرماندار سقز به همراه برخی از روسای ادارات و مسئولان شهری و همچنین تعدادی از شخصیت های نزدیک به خود، روز یک شنبه 13 بهمن ماه با زاهدی -استاندار کردستان- دیدار کردند. در این دیدار شهردار، اعضای شورای شهر، رئیس اداره امور مالیاتی، امام جمعه و افرادی چون رشید غفوری، مهندس محمد فاتح، ماموستا قادر رحیم زاده و … حضور داشتند.

 در این دیدار چند نفر از حضاران در حوزه های مربوط به خود، سخنانی بیان کردند. بر اساس اخبار رسیده به شارنیوز سه نفر هم در حمایت از فرماندار سقز سخن گفته اند.

یکی از اعضای ستاد روحانی در سقز در واکنش به این دیدار گفت: اگرچه دیدار های اینچنینی در این ایام مرسوم است اما فرماندار سقز با هماهنگ کردن چنین جلساتی سعی در جلب نظر استاندار دارد و بیشتر تلاشی است برای ماندن تا بیان دغدغه های واقعی مردم سقز. وی افزود: رای بالای مردم به روحانی نشان از میل آنها به تغییر و ایجاد تحول است که بخشی از این مطالبه آنها در حوزه تغییرات مدیریتی معنا می شود و دولت نیز به چنین رویکردی معتقد است.

این عضو ستاد روحانی با اشاره به آغاز فصل تغییر مدیران استان گفت: بهتر بود همچون اوایل آغاز به کار دولت احمدی نژاد که اغلب مدیران اصلاح طلب از سمت های خود استعفا دادند، مدیران کنونی هم به جای تغییر چهره و متمایل شدن به سمت دولت تدبیر و امید، دست دولت را برای ایجاد تغییرات باز بگذارند.

کد خبر: 6735


۶ دیدگاه

 • عرفان
  عرفان: 2-5-2014 . 7:40 ب.ظ :

  به اميد موفقيت مديران دولت جديد

  پاسخ دهید

  • امیر
   امیر: 2-5-2014 . 11:45 ب.ظ :

   امیدوارم افراد خوش فکر وخوش نیت بیان و شاهد پیشرفتاهای محسوس در سقز باشیم

   پاسخ دهید

   • نه کروز
    نه کروز: 2-10-2014 . 1:28 ب.ظ :

    با سلام و درود به همه خوانندگان گرامی سروران عزیزم
    با احترام و ادب از استاندار محبوب و محترم و مردم دار استان کردستان خواهان هرچه زودتر عوض کردن مدیران می باشیم رمز پیروزی = خلاقیت
    در گرو افراد شایسته و لایق و کاردان . ان شاء الله پیروز و سربلند ودر کارهایشان موفق باشند و خدا همراهشان باشد .

    پاسخ دهید

    • کاوه
     کاوه: 2-10-2014 . 3:38 ب.ظ :

     با سلم خدمت استاندار عزیز استان کردستان انشالله هر چه زود تر شاهد تغیرات مدیریتی باشیم با امید موفقیت روز افزون

     پاسخ دهید

     • یک بازاری
      یک بازاری: 2-10-2014 . 9:32 ب.ظ :

      بعدازمدتهاانتظارخبرخوش شروع به کار مجددتان را بااین بهتان برایمان متاسفانه تلخ وناامیدکننده کردید.انچه اهمیت داردبیان ومطالبه خواستهای مردم وخصوصااصناف وبازاریان بوده که تنها مبحث به عنوان اولین دیدار خصوصی بااستانداربوده که اگر پیگیری کاستیهای شهرمان راهم شما جناحبندی وسمت وسودهیددیگر وای به حال مردم ورسالتتان….
      هرکس بدمابه خلق گوید ماچهره به غم نمی خراشیم
      مانیکی اوبه خلق گوییم تا هردودرغ گفته باشیم

      پاسخ دهید

      • حیران
       حیران: 2-16-2014 . 3:13 ب.ظ :

       مابدنگوئیم ومیل به ناحق نکنیم – جامه ی کس سیه ودلق خودازرق نکنیم
       فرماندارمحترم فعلی سقزدرامرورزش کشتی فعال ولسوزمی باشند.والبته متنفر ازفرهنگ وهنر.بهتراست استاندارمحترمدرآینده درامرمدیریت هیئت کشتی استان وسقزتجربیات گرانبهای ایشان رامدنظر داشته باشند.

       پاسخ دهید