شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۵/۰۴/۱۴۰۱
چهارشنبه، 5th فوریه 2014
7:21 ب.ظ

برای اولین بار ،طرح تقاطع غیر هم سطح در شهر سقز اجرا خواهد شد

شهردار سقز گفت ، طرح زیر گذر برقی و مجتمع تجاری با بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی اجرا می شود.

ضیاالدین نعمانی ، گفت ، شهرداری در راستای کاهش ترافیک و ایمنی رفت و آمد مردم اقدام به اجرای این طرح بزرگ در میدان آزادی سقز می کند .

وی افزود : با توجه به مبادله موافقتنامه ،تا 3 ماه دیگر نیز برای اولین بار در استان کردستان ، سیستم مانیتورینگ و نصب دوربین مدار بسته اجرا خواهد شد .شهردار سقز اظهار داشت : دوربین های مدار بسته در 21 نقطه پر تردد  شهر سقز به اجرا در خواهد آمد.

وی با اشاره به اینکه، شهرداری سقز در راستای خدمت به مردم برای کاهش بار ترافیک خیابان های این شهر با مشارکت بخش خصوصی یک پارکینگ طبقاتی را در خیابان آزادی در حال ساخت و اتمام دارد افزود :کارهای ساخت دومین پارکینگ طبقاتی هم در دستور کار است که به زودی ساخت آن شروع خواهد شد . 

نعمانی با اشاره به نزدیکی به پایان سال جاری افزود : به منظور حفظ وضعیت کنونی شهر سقز ، به حفاری ها ی ادارات خدمات رسان و بخش خصوصی در معابر اصلی و مکان های پرتردد تا پایان تعطیلات فروردین ماه سال 93 مجوز داده نخواهد شد .

وی با اشاره به اینکه امروز مردم به خدمات شهرداری اعتقاد دارند ، بر ادامه مستمر و شبانه روزی خدمت به شهروندان سقزی از سوی بخش های مختلف شهرداری تاکید کرد .

نعمانی افزود : اداره آبفا سقز 550 میلیون ریال از بدهی خود به شهرداری را بابت حفاری‌های گذشته پرداخت کرده است ،از سایر ادارات هم خواست شهرداری را در راستای خدمات رسانی به شهروندان کمک کنند .

شهردار سقز خدمت بی منت به مردم را از وظایف کاری شهرداری دانست و گفت : برای جلب رضایت شهروندان در راستای اتمام طرح های نیمه تمام در سال آینده برنامه های زیاذی در دستور کار شهرداری قرار دارد .


منبع خبر: سایت شهرداری سقز
کد خبر: 6786