شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۴/۰۳/۱۴۰۱
سه‌شنبه، 11th فوریه 2014
11:28 ق.ظ

نکاتی در باب سبد کالا و فواید آن – شهربان

اگر تا بحال سبد کالایتان را نگرفته اید لابد اس ام اس ها و جک هایش را شنیده اید. خندیدن خیلی هم خوب است و بر هر درد بی درمان دواست ، درست! اما شکم زن و بچه را سیر نمی کند.تنبلی را کنار بگذارید ، یکی دو روز از وقت خود را به گرفتن سبد کالایتان اختصاص دهید تا هم شرمنده ی خانواده نشوید و هم از مزایای صفوف به هم فشرده استفاده کنید. 

آن دوران طلایی هم که با تانکر نفت را می ریختند روی سفره ها تمام شد عزیزان من، کلن نفت هم تمام شد، اگر هنوز سفره ای برایتان باقی مانده است ، دیدن کالا بر روی سفره هم خالی از لطف نیست. ولی اگر به دلیل رفاه بیش از حد و تن پروری و آسایش حاصل از این سال های گذشته در صف ایستادن را فراموش کرده اید ،  به این چند نکته توجه کنید :

از صف نترسید . شاید دراز و طولانی باشد ولی در عوض گرم و نرم است.

 با افراد قبل از خود مهربان باشید و به حقوق آنهایی که پشت سرتان هستند احترام بگذارید.

 مورد داشتیم خانمی  از مسئولین درخواست کرده بود که کالایش را در سبد صورتی بگذارند! دوستان آنجا سبد نمی دهند . شما برای گرفتن کالا 18 ساعت منتظر می مانید.

 اگر به فکر آن هستید که با شیوه های قدیمی سر اهل صف را شیره بمالید و خودتان را به اول صف برسانید کور خوانده اید. می زنند له تان می کنند.

هنگام خروج از منزل به مقصد صف سبد کالا حتمن غذا را از روی گاز بردارید ، بچه را ببرید تحویل یتیم خانه بدهید و با اهل منزل هم وداع کنید. 

 گرفتن سبد کالا شرم ندارد. خجالت هم نکشید. خجالت را آن مسخره هایی باید بکشند که آن طرف خیابان ایستاده اند و هیچ کاری ندارند جز اینکه مثل بز به شما زل بزنند.

 اگر آمدند که با شما مصاحبه کنند خوشرو باشید و از همه چیز و زمین و زمان هم تشکر کنید. مخصوصن از وقتی که به شما اختصاص داده اند.

 هر کس خواست از شما در صف عکس بگیرد لبخند بزنید . شما خلاف که نکرده اید. خلاف را آن منگولی می کند که عکس می گیرد. فورن دوربینش را بگیرید و تحویل مقامات مربوطه بدهید.

کد خبر: 6868
    مطالب مرتبط: