شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۷/۰۴/۱۴۰۱
چهارشنبه، 12th فوریه 2014
9:09 ب.ظ
شهردار با توجه به اضافه شدن بخشی از زمین های حاشیه ای به محدوده قانونی هشدار داد:

شهروندان مراقب زمین خواران باشند

با اضافه شدن بخش های از زمین های حاشیه سقزبه محدوده قانونی شهر، نگرانی از بابت سوء استفاده افراد سود جو در خرید و فروش زمین های مناطق حاشیه ای به وجود آمده است که ممکن است موجب متضرر شدن شهروندان شود.

به گزارش شارنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری سقز، ضیا نعمانی ضمن هشدار به شهروندان در خصوص معاملات صورت گرفته در این حوزه گفت:  همشهريان محترم بايد در هنگام هرگونه معامله زمين بسيار مواظب باشند تا فريب زمين خواران را كه در كمين هستند نخورند .نعماني اظهار داشت : كساني كه قصد خريد هر گونه زمين در هر نقطه از شهر را دارند ، مي توانند با مراجعه به معاونت شهر سازي اين شهرداري از وضعيت زمين با خبر شده تا براي آنان مشكلات بوجود نيايد .

وي با توجه به شايعات منتشر شده در خصوص زمین های حاشيه شهر سقز که به محدوده شهري اضافه شده است ، افزود : زميني كه به محدوده شهر سقز اضافه شده بسيار محدود و معلوم است و هر شهروند كه قصد خريد زمين را دارد مي تواند قبل از هرگونه اقدام براي خريد، به شهرساز ي شهرداري مراجعه كند تا در دام زمين خواران گرفتار نشود .

ضياالدين نعماني با بيان اينكه ، مسبب بيشتر حاشيه نشيني ها زمين خواران هستند ، بر هوشياري مردم در هنگام هرگونه معامله زمين تاكيد كرد .

شهردار سقز گفت : براي آگاهي بيش تر شهروندان سقزي بنرهايي در سطح شهر در باره زمين هاي محدوده نصب شده است .

کد خبر: 6893


۳ دیدگاه

 • سقزی
  سقزی: 2-15-2014 . 4:22 ب.ظ :

  با سلام و خسته نباشید. کدام قسمتها اضافه شده اند؟ لطفا متن همین بنرها را در شارنیوز بگذارید. در چنین موارد مهمی اطلاع رسانی نباید فقط محدود به چند بنر شود.

  پاسخ دهید

  • فلانی
   فلانی: 2-18-2014 . 10:19 ق.ظ :

   سلام راستی اون قسمتهایی که بهشون کاربری داده شده چرا اعلام نمیکنید
   تا قال قضیه کنده بشه

   پاسخ دهید

   • شهرک نیروی انتظامی
    شهرک نیروی انتظامی: 2-19-2014 . 12:56 ب.ظ :

    خود شهرداری زمین خوار است 18 سال شهروندان شهرک نیروی انتطامی سال 100 بار به شهرداری می روند و درخواست دارند فضای سبز این شهرک را که تبدیل به زباله دانی شده سر وسامان دهد اما هر بار یه بهانه و خدا رو شکر جدید صاحب پیدا کرده و آقایان (…)بزرگوار صاحب آن شده اند و نامه شهرداری هم دارند ****

    پاسخ دهید