شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۴/۰۴/۱۴۰۱
شنبه، 1st مارس 2014
12:55 ق.ظ
گزارش تصویری

عکس هایی از مسابقات اسکی جام وزنه سقز

اسکی بازان سقزی صبح روز جمعه در دامنه کوه وزنه گرد هم آمدند تا اولین دوره مسابقات اسکی آلپاین سقز را برگزار کنند. آغاز این مسابقه که به دلیل مه غلیظ با تاخیر همراه بود، در 4 رده نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشرفته برگزار شد. 

مسعود شریفی دبیر هیئت اسکی شهرستان سقز در گفتگو با خبر نگار شارنیوز هدف از برگزاری این مسابقات را جمع کردن تمامی اسکی بازان آماتور وحرفه ای دور هم و ایجاد انگیزه در بین قشرهای مختلف مردم جهت روی آوردن به ورزش علی الخصوص رشته مهیج اسکی عنوان نمود. وی همچنین این مسابقات را میدان رقابتی سالم و به دور از بحث نتیجه گرایی و تنها جهت نشان دادن توانایی های اسکی بازان سقزی وهمچنین فعالیت های هیئت اسکی خواند وگفت این امر را به فال نیک   می گیریم و امیدواریم بتوانیم در سالهای آینده این مسابقات را تحت همین عنوان اما در سطح گسترده تری برگزار نماییم .

نتایج این مسابقه به شرح زیر اعلام شد:

در رده نوجوانان میدیا شریفی به مقام اول دست یافت ، رامیار اسماعیلی دوم شد و کسری سلیم زاده هم در جایگاه سوم ایستاد .

در رده جوانان هم رامیار فرج پور اول شد ، علی کار دار به مقام دوم رسید و پویا خدری هم سوم شد .

همچنین در رده بزرگسالان امین مینایی به مقام نخست دست یافت ، عبدالباسط علیزاده به مقام دوم رسید و محمود سلیم زاده هم در جایگاه سوم قرار گرفت .

در سطح پیشرفته هم مسعود شریفی به مقام قهرمانی دست یافت ، آزاد خادم دوم شد و رامیار کاردار هم در مقام سوم جای گرفت .

در بخش بانوان هم منیره کاردار به مقام اول رسید ، نازاز نبوی در جایگاه دوم قرار گرفت و شلیر مولودی نیز به مقام سوم این دوره از مسابقات دست یافت .

jhgfkjhg

34333

kghkj

khfhgf

Untitled-1

Untitled-2

Untitled-4

Untitled-23

1

23

کد خبر: 7154