شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۰/۰۴/۱۴۰۱
چهارشنبه، 5th مارس 2014
10:42 ب.ظ
یزدانی عضو هیات مدیره:

مجتمع حاج افتخار امینی 23 کودک را تحت سرپرستی خود دارد

بمناسبت روز احسان و نیکوکاری (14 اسفند) جمعي از اساتيد، کارکنان و دانشجويان دانشگاه پيام نور سقز  از مجتمع فرهنگی و تربیتی کودکان بی سرپرست حاج افتخار امینی این شهر بازدید نمودند.

 در ابتداي اين دیدار اسماعیل یزدانی از اعضای هیات مدیره مجتمع با بیان گزارشی مفصل از روند تاسیس و شروع بکار فعالیت های مجتمع حاج افتخار امینی، گفت: این مجتمع از سال 89 پس از انتخاب 7 نفر بعنوان معتمدین سطح شهر بعنوان هیات مدیره، فعالیت خود را بصورت رسمی شروع نموده و هم اکنون 23 کودک در سنین 6 تا 12 ساله بصورت شبه خانواده و شبانه روزی در مجتمع نگهداری می شوند. این مجتمع دارای 11 نفر پرسنل بوده که 8 نفر آنان مربی می باشند.

اعضای هیات مدیره مجتمع حاج افتخار امینی

اعضای هیات مدیره مجتمع حاج افتخار امینی

 

وی با بیان اینکه فعالیت و خدمات دهی این مجموعه در رسیدگی به امورات کودکان با انگیزه خاص و بصورت شایسته ای صورت می گیرد، افزود: علاوه بر فعالیت های عمومی و نگهداری، اقدامات و فعالیت هایی نظیر برگزاری دوره های آموزشی و کمک درسی، کلاس های قرآن و هنر، فعالیت های ورزشی، دید و بازدید، مراقبت های مستمر پزشکی و درمانی و…، جهت بهبود وضعیت، توانمندسازی و رفاه حال این کودکان صورت می گیرد

یزدانی افزود: حدود یک چهارم هزينه ماهانه این مجتمع توسط سازمان بهزيستي و بقیه آن از محل کمک هاي مردم فهيم و خير شهرستان سقز تامين مي شود.

پس از آن رياست و جمعي از اساتيد، کارکنان و دانشجويان به همراه اعضای هیات مدیره، بازرس و مدیر فنی  از قسمت هاي مختلف مجتمع از جمله: سایت کامپیوتر، آسایشگاه ها، سالن مطالعه، زمین ورزشی، کلاس های آموزشی و… بازديد و در جريان نحوه خدمات رساني به کودکان و مسائل و امکانات آن قرار گرفتند.

در پایان بازدید هدایایی از سوی پرسنل و دانشجویان پیام نور تقدیم این مجتمع خیریه شد.

کد خبر: 7212
    مطالب مرتبط:


یک دیدگاه

  • نریمان
    نریمان: 8-10-2015 . 1:43 ب.ظ :

    سلام و خسته نباشید, من یک آلومینیوم کار درب و پنجره هستم اگه کاری داشتین در رابطه به کودکان در خدمت هستم 09216281298

    پاسخ دهید