شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۶/۰۷/۱۴۰۱
Thursday، 6th March 2014
11:03 am

دستور تعطیلی استخر سالن کاوه سقز صادر شد

 شبکه بهداشت سقز از مدیریت استخر سالن کاوه خواسته است نسبت به تعطیل کردن آن استخر به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی اقدام کند.

منابع مطلع به شارنیوز اطلاع دادند که اخرین آزمایش های شبکه بهداشت سقز از آب این استخر، نشان از آلودگی بیش از حد مجاز آن دارد که برای مراجعه کنندگان خطرناک است. پیش از این هم از سوی مراجع قانونی اخطارهای مبنی بر وضعیت نامساعد بهداشتی این مجموعه به مدیران آن ابلاغ شده بود.

شبکه بهداشت سقز صبح امروز ضمن انعکاس مشکلات استخر سالن کاوه به فرمانداری، خواستار تعطیلی آن شده است. 

مسئولان استخر مجوعه ورزشی شهید کاظمی سقز(کاوه)، 48 ساعت زمان خواسته اند که به رفع نگرانی ها و بالا بردن سطح بهداشت در مجموعه خود بپردازند.

تربیت بدنی سقز این استخر را به بخش خصوصی واگذار کرده است.

کد خبر: 7236


نظرات:

 1. بجای تعطیلی بهتر نیست فکری بحال امکانات محدودمان بکنیم و نواقص را رفع نماییم

 2. شهر به این بزرگی همین یه استخرو داره .اونم ببندید خیال همه راحت شه.چه کاریه آدم بره استخر مگه چم سقز چشه؟؟آب زلال، نجات غریق حاضر در چم ،پلاژ بانوان.دیگه چرا پول اضافی میدید به استخر؟والاااااا

 3. تا مسئولان استخر کاوه از پشتیبانیهای آنچنانی بعضی از مسئولان!!؟؟ برخوردار باشند آلودگی آب سهل است خود استخر به باتلاق هم تبدیل شود هیچ برخوردی با آنها نه تنها نمی شود بلکه سال آینده بازهم بدون بر گزاری مناقصه مجددا به آقایان داده می شود.

 4. راستش این استخر سرتاپاش مشکل داره.
  به نظرمنم این استخر باید تا درست شدنش تعطیل بشه هرچند که این بیشتر یه رویاست تا یه پیشنها…..

 5. همینو کم داشتیم
  بریم اونجا ولی باید قبلش اشهدتو بخونی….

 6. نماینده محترم مجلس تا ماه گذشته که مدیریت استخر در دست دوست نازنین و محبوبشان(آقای تیفوری) بود بارها مرکز بهداشت را در صورت گیر زیادی دادن بهشون (!!!!) تهدید کرده بود الان هم که مدیریت دست آقای احمدزاده (کارمند فرمانداری) افتاده است مجموعه فرمانداری از ایشان حمایت میکنند !!!!
  مردم شهرمون هم برن به درک (بلا نسبت البته)
  البته این رو هم بگم «از ماست که بر ماست».
  در مراجعه ای که اینجانب به استانداری داشتم؛ عنوان میکردند که تا بحال هیچ شاکی ای نسبت به غیربهداشتی بودن استخر نبوده است.
  محض اطلاع: سامانه 1490 جهت ثبت شکایات بهداشتی مردم فهیم شهرستان در هر زمینه ای میباشد.
  با تشکر از شار نیوز