شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۴/۰۷/۱۴۰۱
Friday، 4th April 2014
1:10 pm

تصادف رانندگي در سقز پنج كشته و زخمي برجاي گذاشت

 به دنبال وقوع يك فقره تصادف در شهرستان سقز متاسفانه پنج نفر كشته و زخمي شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه روز گذشته و به دنبال وقوع يك فقره تصادف در شهرستان سقز سه نفر كشته و دو نفر نيز به شدت زخمي شدند.

این تصادف در 52 کیلومتری محور اصلي سقز به دیواندره حد فاصل روستاي ايرانخواه و سه راه تكاب روی داد كه در جريان آن دو دستگاه خودرو سواری و کامیون با هم به شدت برخورد كردند.

بر اساس اعلام پليس راه كرستان در اين حادثه دو نفر از سرنشينان سواري پرايد در دم كشته و سه نفر هم به شدت مجروح شده بودند که یکی از مجروحان هم به علت شدت جراحت حین اعزام به بیمارستان فوت کرد.

كشته ها و مصدومان اين حادثه دلخراش رانندگي اعضاي يك خانواده سردشتی هستند كه ديدن زيبايي هاي استان كردستان و در قالب مسافران نوروزي به اين استان مسافرت كرده بودند.


منبع خبر: مهر
کد خبر: 7601


نظرات:

  1. براستي ناخوشايند بود
    اين محور يكي از محورهاي پر تردد و شلوغ ترين جاده ترانزيتي شمال غرب كشور ميباشد و سالها پيش بايد بصورت اتوبان (چهاربانده) ساخته ميشد ولي متاسفانه بدليل مديريت ناكارآمد مسئولين دولت سابق كم توجهي به مناطق محروم مثل كردستان و سقز، عليرغم درآمد بسياربالا و سرسام آور دولت سابق و پول هنگفت نفت در هشت سال دولت احمدينژاد هنوز هيچ اقدام درخور توجهي صورت نگرفت كه نگرفت !!!!

  2. ظاهراً در اين اوضاع سهم ما از توسعه و جاده سازي هاي اين مملكت، فقط و فقط تصادف و صدمات و جاني و مالي و ايجاد ضرر و زيان است و بس !!!!!!!!!!!!!!

  3. عدم كارايي و ناكارآمدي مديريت كلان شهري و روحيه انحصارطلبي در مديريت كلان سقز، باعث و باني عدم توسعه جاده ها، و باعث و باني بخشي از اين معضلات ناخوشاينداست.

  4. اميدواريم فرماندار عوض بشه انشاالله همه چي خوب و عالي ميشه
    با تندروي و تك روي و شعار و حرف خالي نميشه كارها و پروژه ها را تكميل كرد تاريخ نشان داده لازمه انجام كار، كاردان بودن و مردم محوري است