شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۱/۰۴/۱۴۰۱
یکشنبه، 13th آوریل 2014
10:52 ب.ظ
مدیر عامل آتش نشانی سقز به تسنیم خبر داد

کشف یک جسد در کوه‌های اطراف روستای افغانان سقز

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز از کشف یک جسد در کوه‌های اطراف روستای قشلاق افغانان از توابع بخش مرکزی شهرستان سقز خبر داد.

امجد عبدالهی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم ، با اشاره به کشف یک جسد در کوه‌های اطراف سقز اظهار کرد: به دنبال تماس یکی از اهالی روستای قشلاق افغانان با سامانه 125 آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز مبنی بر رؤیت یک جسد، بلافاصله اکیپی از امدادگران به محل اعزام شد.

وی گفت: با رسیدن نیروهای امدادی آتش نشانی به محل مورد نظر در یکی از کوه های اطراف روستای یاد شده، مشخص شد که در هنگام کندن زمین توسط تعدادی از زنان روستا برای چیدن گیاهان خوراکی فصل، آنها متوجه وجود یک جنازه در زیر خاک می شوند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز تصریح کرد: پس از برداشتن خاک روی جسد مشخص شد که جنازه متعلق به یک پسر جوان است که با هماهنگی نیروی انتظامی جسد برای شناسایی توسط پزشکی قانونی به سرد خانه بیمارستان امام خمینی(ره) سقز منتقل شد.

شهرستان سقز به عنوان دومین شهر بزرگ استان کردستان فاقد پزشک قانونی است و اجساد افرادی که بر اثر مرگ مشکوک از دنیا می‌روند باید برای تشخیص دلیل مرگ به سنندج انتقال یابد، که این کار هزینه های زیادی را بر دوش خانواده‌های متوافایان تحمیل می‌کند.

کد خبر: 7697


۳ دیدگاه