شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۱/۰۴/۱۴۰۱
دوشنبه، 21st آوریل 2014
2:05 ب.ظ

تپه مالان سقز به پارك تفريحي گردشگري تبديل مي شود

شهردار سقز در نشست با تعدادی از معتمدین و جمعی از مسئولان هیئت های ورزشی این شهرستان که در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر و با حضور رئیس و اعضای شورای شهر برگزار شد، گفت: شهرداری تلاش خواهد کرد علاوه بر اجرای طرح های عمران شهری در جهت افزایش پارک های موجود هم اقدام کند.

ضیاالدین نعمانی اظهار داشت: کوه ونوشه (جاقل) که سال ها قبل توسط شهرداری به منظور ایجاد پارک جنگلی در آن کارهایی صورت گرفته بود، قسمت ابتدایی آن توسط دولت به منظور ساخت و ساز مسکن مهر تغییر کرد اما تلاش خواهیم کرد این پارک را در ادامه مسیر قبلی احیا و ادامه ساخت بدهیم.

وی با اشاره به اینکه، یکی از مسئولیت های شهرداری در قبال شهروندان ایجاد فضاهای گردشگری و سیاحتی است، افزود: باید مردم هم در راستای ارتقای خدمات، شهرداری را در زمینه های مشاوره ای و مالی کمک کنند.

نعمانی با بیان اینکه، مردم سقز مردمی همراه و همدل و دارای پیشینه غنی از فرهنگ و تمدن هستند، گفت: انتظار داریم مردم هم چون گذشته شهرداری را در راستای عمران و آبادانی شهر کمک کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر سقز هم در این نشست با بیان اینکه، شورای اسلامی شهر سقز خود را مکلف به تصویب طرح های زیر بنایی برای عمران و آبادانی شهر برای اجرا توسط شهرداری می داند گفت: ما به عنوان وکلای مردم در شهرداری آنچه را که در راستای خدمت به مردم است عملی خواهیم کرد.

نظام غفاری، از معتمدین خواست نقطه نظرات سازنده خود را در کمک به توسعه شهر سقز به شورا انتقال دهند.

در ادامه این نشست هرکدام از حاضرین در سخنانی خواستار رعایت اصول شهرسازی در ساخت و سازها، جلوگیری از ساخت و ساز در خارج از محدوده شهر، حفاظت از فضای موجود شهر، ایجاد کمر بند سبز، گسترش معابر شهر با توجه به افزایش جمعیت و اجرای طرح های عمران شهری به ویژه فضاهای سبز در محلات شهر شدند.


منبع خبر: سایت شهرداری سقز
کد خبر: 7849


۲ دیدگاه

 • احمد
  احمد: 4-23-2014 . 11:23 ق.ظ :

  من يه چيزي رو متوجه شدم. اونم اينه كه اين شوراهاي و شهردار جديد خيلي حرف مي زنن و كمتر كار مي كنن برعكس قبلي ها.به نظر بنده تو گذشته و آينده سقز ديگه شهرداري مثل آقاي رحيمي خيلي بعيده پيدا بشه

  پاسخ دهید

  • كاوه
   كاوه: 7-25-2014 . 7:21 ب.ظ :

   الحق كل كفتى مابجا ى ترقى هميشه ترقى معكوس ميكنيم أينهم ازصد اقتمان است ولى تأكى مى خواهيم اينكونه باشيم

   پاسخ دهید