شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۴/۰۴/۱۴۰۱
سه‌شنبه، 22nd آوریل 2014
6:13 ب.ظ

افتتاح آبنمای رباتیک موزیکال در سقز+گزارش تصویری

دیشب طی مراسمی با حضور شهردار و فرماندار سقز و جمعی از مسئولین و فرماندهان نهادهای نظامی و انتظامی و با حضور جمه کثیری از شهروندان پروژه ی آبنمای رباتیک در پارک 29 گولان افتتاح شد.

به گزارش شارنیوز در این مراسم شهردار سقز در سخنانی گفت: يكي از رويكردهاي شهرداري توسعه فضاهاي سبز شهري و آماده سازي زير ساخت هاي عمراني براي توسعه گردشگري است كه اجراي اين طرح در همين راستا مي باشد.

وی با بیان اینکه این پروژه با اعتبار 3 میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرداری سقز هزینه داشته است ابراز امیدورای کرد در آینده هم شاهد چنین طرحهایی جهت زیبا سازی و رفاه شهروندان سقز باشیم.

مساحت این پروژه 440 متر مربع است و از نظر سيستم صوتي ،50 هزار متر مربع را پوشش خواهد داد و600 متر مكعب در ساعت پمپاژ آب انجام مي دهد.

در این مراسم علی عابدی آهنگ ساز سقزی به اجرای قطعه ی “حماسه “برای حاضرین پرداخت که به دلیل اشکال در سیستم صوتی اجرای وی با مشکلاتی همراه شد.

abnama (6)

abnama (5)

abnama (2)

abnama (7)

abnama (8)

کد خبر: 7862
  مطالب مرتبط:


۳ دیدگاه

 • سامان ربیعی: 4-24-2014 . 10:42 ق.ظ :

  جالبه اگه خرابش نکنند و همیشه کار کنه

  پاسخ دهید

  • هنرور
   هنرور: 4-24-2014 . 12:03 ب.ظ :

   باید به مجموعه شهرداری که با مشکلات فراوان مالی وبدهکاریهای فراوان بجا مانده از دوره مدیرت قبلی آن شهرداری هراز چند گاهی میتوانند چنین پروژه هایی را اجرا نمایند آفرین گفت،ای کاش شهردار مردمی وفهیم سقزگاهی از راه شکار نشستی نیز با هنرمندان سقز وهم اندیشی در مورد راهکارهای ساختن شهری زیبا مدرن وکارامد با ساده ترین روشهای متداول در جهان با کمترین هزینه ممکن در مکانی مقدس بنام سقز برگزار واز این عزیزان در نظر واجرا استفاده بهینه شود.با احترام فراوان به مجموعه زحمتکش شهرداری

   پاسخ دهید

   • ناشناس
    ناشناس: 4-25-2014 . 2:03 ق.ظ :

    قشنگه دستتون درد نکنه

    پاسخ دهید