شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۴/۰۴/۱۴۰۱
جمعه، 25th آوریل 2014
11:37 ب.ظ
با گذشت چهار سال از آغاز عملیات ساخت

خانه ژیمناستیک سقز افتتاح شد

خانه ژیمناستیک شهرستان سقز بعد از گذشت چهار سال از آغاز عملیات اجرایی ساخت آن، با حضور جمعی از علاقه‌مندان به این ورزش افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، خانه ژیمناستیک سقز شامگاه پنج شنبه در زمینی به مساحت هزار و 210 مترمربع احداث شده است.

به گفته رئیس اداره ورزش و جوانان سقز، عملیات ساخت آن از سال 88 آغاز شده بود که در سال 89 متوقف شد و از نیمه دوم سال 91 مجدداً احداث آن در دستور کار قرار گرفت.

فرزاد خاکی افزود: خانه ژیمناستیک سقز با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی و مصوب سفر سوم ریاست جمهوری گذشته به استان کردستان صورت گرفت.

وی با اشاره به وضعیت مطلوب ورزش ژیمناستیک در سقز گفت: این شهرستان دارای 1100 ورزشکار سازمان یافته مدال‌آور کشوری در مواد مختلف این رشته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان سقز خاطرنشان کرد: پیش از این قرار بود رقابت‌های قهرمانی ژیمناستیک غرب کشور به میزبانی شهرستان سقز و همراه با افتتاح این خانه برگزار شود که به دلیل تقارن با مسابقات دیگری به تعویق افتاد.

خاکی اظهار کرد: در مسابقات ژیمناستیک قهرمانی غرب کشور 7 تیم از استان‌های اردبیل، آذربایجان‌غربی، آذربایجان‌شرقی، همدان، کرمانشاه، گیلان و تیم‌های کردستان و منتخب سقز حضور دارند.

همچنین امروز مراسم تجلیل از قهرمانان ملی و بین‌المللی 6 ماهه دوم سال 92 و بازنشستگان اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز برگزار شد.

در این مراسم از 72 نفر ورزشکار ملی و بین‌المللی این شهرستان به همراه 18 نفر بازنشسته تقدیر شد، ضمن آنکه اعضای آکادمی و انجمن علمی ورزشی این شهر نیز که طی 1.5 سال گذشته در این مجموعه فعالیت کردند مورد تقدیر قرار گرفتند.

گفتنی است مراسم تقدیر از 56 قهرمان ملی و بین‌المللی 6 ماهه نخست شهرستان سقز نیز طی مراسمی در تاریخ پنجم آبان ماه سال 92 برگزار شد.


منبع خبر: فارس
کد خبر: 7904


یک دیدگاه

  • اصلی
    اصلی: 5-1-2014 . 1:34 ق.ظ :

    متاسفانه ما وقتی نماینده مجلس انتخاب میکنیم به این فکر نمی کنیم که جناب آقا … شما صرفا به عنوان قانون گذار باید به مجلس پا بگذارید پس خواهشاً در امور اجرایی دخالت نکن و به مردم هم نگو شما فقط می توانید پیگیر باشید و قانون وضع کنید . اما کارهای اجرایی را دستگاه های اجرایی انجام میدن که زیر نظر قوه مجریه و در راس آن رئیس جمهور هست ،باید انجام شود . متاسفانه این مسائل و قاطی کردن وظایف با هم باعث می شود نماینده محترم برای دوره های بعد از کارهای انجام شده توسط ادرات دولتی و شهرداریها و توسط دیگران در نشریه تدبیر تاریک خود استفاده کرده و به گمانش،خود را دوباره به پارلمان برساند و تا بیایی و ثابت کنی که این کارها را شما انجام نداده اید چهار سال گذشته و … اما نماینده محترم مصداق این ضرب المثل ( ریوی ئه ی ژی هه زار فه ن و فیل ئه زانم ولی پیچه و کردنه وه م له گشتی باشتره ) به حیات سیاسی خود ادامه می دهد ولی زهی خیال باطل…مردم هوشیار و بیدار بیدارند قربان

    پاسخ دهید