شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۹/۰۷/۱۴۰۱
Tuesday، 29th April 2014
10:04 pm

نام چند معلم سقزی در میان بهترین مدرسان برتر استان

معلمان نمونه استانی و کشوری کردستان در سال جاری معرفی شدند
سنندج- ایرنا- مسوول دبیرخانه ستاد بزرگداشت مقام معلم آموزش و پرورش کردستان در آستانه هفته معلم، اسامی 18 نفر از معلمان نمونه کشوری و استانی را اعلام کرد.
طیب کشاورزی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تعداد معلمان نمونه استان در سال جاری را 340 نفر عنوان کرد و افزود: از این تعداد معلم نمونه استان در سال جاری، یک نفر کشوری، 17 نفر استانی و 322 نفر نیز در سطح شهرستانی هستند.
وی با اشاره به نحوه انتخاب معلمان نمونه، داشتن ایثارگری، مدرک تحصیلی، نمره ارزشیابی سالانه، تالیف و ترجمه، تولیدات آموزشی، اختراع و اکتشاف، تقدیرنامه، شرکت در کنفرانس های علمی و تخصصی و فرهنگی، قهرمانی در مسابقات ورزشی و میزان تسلط به زبان های خارجی را از مهمترین محورهای انتخاب معلمان نمونه در سال جاری عنوان کرد.
کشاورزی با اشاره به معلمان نمونه استانی در سال جاری گفت: در دوره ابتدایی شهاب بهرامی از کامیاران، عطاالله گلباغیان از سقز، سیده سروه حسینی از ناحیه دو سنندج، مهین آوج از بیجار، محمد رئوف ابراهیمی از کامیاران و مصطفی بهروش از سقز به عنوان معلم نمونه انتخاب شده اند.
وی با بیان اینکه در دوره متوسطه اول نیز حیدر عبدالله زاده از منطقه زیویه، حجت الله بسطامی از بیجار و سید جمال احمدی از ناحیه دو سنندج انتخاب شده اند اظهار کرد: پیمان کریمی از قروه، بهروز مجیدی از سقز، برهان قلعه شاخانی از کامیاران و حسین شریفی از منطقه کرانی به عنوان معلمان نمونه دوره متوسطه دوم انتخاب شده اند.
مسوول دبیرخانه ستاد بزرگداشت مقام معلم استان افزود: همچنین عابد مولودی از سقز به عنوان معلم نمونه آموزش و پرورش استثنایی، سید احمد موسوی و قاسم فرجی الهی مجد هر دو از منطقه کرانی به عنوان مدیر مجتمع آموزشی و پرورشی و فواد حسینی از ناحیه دو سنندج به عنوان معلم نمونه در رشته تربیت بدنی انتخاب شدند.
وی در ادامه از برگزاری آیین های ویژه و مراسم تجلیل از معلمان نمونه در سطوح مختلف در سطح واحدهای اداری و آموزشی استان همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم خبر داد و گفت: از معلمان نمونه کشوری در آیینی با حضور مسوولین در تهران تجلیل خواهد شد.
به گفته وی تجلیل از معلمان نمونه شهرستانی در سطح شهرستان ها و مناطق برگزار و آیین استانی تجلیل از معلمان نمونه نیز 16 اردیبهشت جاری با حضور مسوولین استانی در سنندج برگزار می شود.

کد خبر: 7948


نظرات:

  1. با سلام

    امیدوارم گزینه های انتخاب فقط این چند گزینه باشد …..

  2. معيارهاي انتخاب چي بودن ؟؟؟؟؟

  3. انتخاب معلم نمونه در سقز اینجوریه که کسی که خودش خودش را نمونه میداند مدارک نمونه بودن خود را تحویل می دهد معلمان با وجدان زیادی در شهر هستند که فرم معلم نمونه را اصلا نگاه هم نمی کنند تا برسد به اینکه مدارک رو کنند .