شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۳/۰۷/۱۴۰۱
Friday، 20th June 2014
5:41 pm

پیشرفت 90 درصدی فیزیکی مرکز ام.آر.آی شهرستان سقز

فرماندار ویژه شهرستان سقز با اشاره به اینکه ساختمان ام.آر.آی شهرستان سقز دارای پیشرفت فیزیکی 90 درصدی است، گفت: این مركز پزشكی در راستای ارائه خدمات درمانی و تخصصی تا پایان تابستان سال جاری آماده بهره برداری خواهد شد.

نادر فخری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کردستان، با اشاره به ابلاغ سیاست‌های رهبر معظم انقلاب پیرامون اقتصاد مقاومتی، نقش مردم را بی بدیل دانسته و اظهار کرد: اقدام بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری در كشور برای انجام پروژه های عمرانی و خدماتی، حركت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است. 

وی با بیان اینكه تكیه بر ظرفیت‌های داخلی، رویكرد جهادی و مردم محوری از مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی است، افزود: تشویق به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی همواره در دستور كار مسئولان شهرستان سقز قرار داشته و دارد.

فرماندار ویژه شهرستان سقز عمران و آبادانی كشور را در گرو ایجاد عزم ملی و همدلی و همچنین بسترسازی پیرامون استفاده از نقش مردم در توسعه كشور  دانسته و ادامه داد: این مهم، تحرك و پویایی در اقتصاد كشور را ایجاد خواهد کرد که این خود منجر به بهبود شاخص‌های كلان اقتصادی و افزایش توانایی مقاومت در برابر عوامل تهدیدزا خواهد بود.

لازم به یادآوری است که مرکز “ام.آر.آی” شهرستان سقز  در چهار طبقه که هر کدام به مساحت 200 متر است، شامل بخش‌های  سی‌تی اسپیرال، سی‌تی اسكن، سونوگرافی و او پی جی(عكس دندان) خواهد بود که با راه اندازی این مركز تا پایان تابستان امسال، مردم شهرستانهای بانه،دیواندره و شهرستانهای استانهای همجوار از جمله بوكان و سردشت نیز می توانند از خدمات درمانی این مرکز بهره‌مند شوند.


منبع خبر: ایسنا
کد خبر: 8828


نظر:

  1. می شه بگید این مرکز کجاست؟