شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۲/۰۴/۱۴۰۱
دوشنبه، 23rd ژوئن 2014
9:33 ق.ظ

آغاز عملیات ساخت زیرگذر تجاری میدان آزادی

از امشب تردد خودروها به میدان مرکزی شهر (به ر گاراج) مسدود خواهد شد تا پروژه ی احداث زیرگذر میدان آزادی به طور رسمی آغاز شود.

مهندس ضیا نعمانی-شهردار سقز- در گفتگو با شارنیوز ضمن اعلام این خبر گفت: در جلسه ی کارگروه ترافیک شهرستان سقز آخرین وضعیت تردد در این منطقه بررسی شد و قرار است با به کارگیری تمهیدات لازم به مدت حدود 4 ماه میدان آزادی مسدود شود.

وی در پاسخ به سوال شارنیوز در مورد دلایل تاخیر در آغاز پروژه گفت: دریافت مجوزهای لازم و هماهنگی و اقدام ادارات خدمات رسان مهمترین دلایل تاخیر در شروع پروژه بود. 

azadisq

عملیات احداث این پروژه ممکن است اختلالاتی را در امر تردد خودروها و عابران به وجود خواهد آورد اما اتمام آن با توحه به حل مشکل ترافیک این بخش از شهر و ایجاد محل های جدید برای کسب و کار موجب تحول “به ر گاراج” خواهد شد.

شورای شهر و شهردار سقز با نصب پلاکاردی از شهروندان به دلیل مشکلاتی که در حین اجرای طرح برای کسبه و اهالی محل ایجاد می شود، عذرخواهی کرده است. 

پیش از این بحث ایجاد معبری موقت برای عبور خودرو از پشت ساختمان بانک ملی مرکزی تا حوالی شرکت نفت مطرح بود که احداث این خیابان مورد موافقت کارشناسان ترافیک قرار نگرفت.

 

کد خبر: 8871