شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۵/۰۷/۱۴۰۱
Sunday، 29th June 2014
9:38 pm

۶۳۰۰ خانوار سقزی زیر پوشش کمیته امداد سبد کالا دریافت می‌کنند

خبرگزاری تسنیم: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سقز گفت: ۶۳۰۰ خانوار سقزی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی‌(ره) در ماه مبارک رمضان سبد کالا دریافت می‌کنند.

فاروق محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سقز اظهار کرد: 6300 خانوار سقزی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی‌(ره) در ماه مبارک رمضان سبد کالا دریافت می‌کنند.

وی خواستار کمک افراد جامعه به نیازمندان واقعی جامعه شد و تاکید کرد، مردم نباید به افرادی که تحت عنوان متکدی مشغول گردآوری پول هستند کمک کنند زیرا اغلب آنها مستحق دریافت کمک نیستند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سقز با اشاره به اهداف تاسیس کمیته امداد تصریح کرد: این نهاد مقدس با هدف کمک به نیازمندان به فرمان حضرت امام خمینی(ره) تاسیس شد و در صورتی که نیازمندان شناسایی و از سوی مردم معرفی شوند براساس بررسی‌ها تحت پوش این نهاد قرار خواهند گرفت.

وی با تقدیر و تشکر از اقدامات خیرین شهرستان سقز افزود: از تمامی مردم و از جمله افراد صاحب نفوذ ازجمله روحانیان تقاضا داریم تا در راستای ارتقای فرهنگ کمک به نیازمندان تلاش کنند.

محمودی با اشاره به اینکه مردم نوع دوست و خیرخواه سقز  در سال گذشته در جشن نیکوکاری 2 میلیارد و 200 میلیون ریال به این نهاد کمک کردند اظهار امیدواری کرد در ماه مبارک رمضان هم کمک های مناسبی برای  نیازمندان گردآوری شود.

کد خبر: 9006


نظر دهي بسته شده است.