شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۹/۰۷/۱۴۰۱
Wednesday، 2nd July 2014
10:11 pm

۵ پروژه آموزشی سقز از محل اعتبارات ملی در حال اجرا است

خبرگزاری تسنیم: مدیر آموزش و پرورش شهرستان سقز از اجرای ۵ پروژه آموزشی از محل اعتبارات ملی و با۸۰ تا ۸۶ درصد پیشرفت فیزیکی در شهرستان سقز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سقز، مظفر رستمی ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سقز از اجرای 5 پروژه آموزشی از محل اعتبارات ملی و با80 تا 86 درصد پیشرفت فیزیکی خبر داد.

وی گفت: علاوه بر این پروژه های آموزشی که در 3 روستای شهرستان و شهر سقز در حال اتمام است، از محل اعتبارات استانی هم 3سالن ورزشی و استخر سرپوشییده که نیمه کاره است در صورت تامین اعتبار امسال به پایان می رسد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سقز دبستان تازآباد با 35 درصد، دبیرستان 6 کلاسه شهرک دانشگاه با با 25درصد، دبیرستان نبوت با در صالح آباد را با 45 درصد پیشرفت فیزیکی از دیگر پروژه های آموزشی دانست که در حال انجام هستند.

وی گفت: دو مرکز برای سنجش دانش آموزان بدو ورود به دبستان در دو منطقه سقز راه اندازی شده است‌.

رستمی با اشاره به آغاز ماه مبارک رمضان اظهار کرد: از سوی دارالقرآن این اداره کلاس های ترتیل، قرائت و تفسیر قرآن کریم راه اندازی شده که با استقبال بسیار خوب فرهنگیان و سایر اقشار مردم روبرو شده است.

معاون فرماندار شهرستان سقز هم در این جلسه از اجرای 2 پروژه آموزشی از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری با 5 و 2 کلاس در داخل شهر و روستای قره چر با 95 درصد پیشرفت فیزیکی خبر داد.

وی با اشاره به اینکه، در سال 92، 1میلیارد و 500 میلیون ریال برای استاندارد سازی سیستم های حرارتی مدارس اعتبار تخصیص یافت گفت: امسال هم اعتباراتی برای ادامه این روند اختصاص خواهد یافت.

 


منبع خبر: تسنیم
کد خبر: 9083


نظر دهي بسته شده است.