شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۵/۰۴/۱۴۰۱
جمعه، 4th جولای 2014
1:29 ب.ظ

شهردار سقز : دریاچه مصنوعی در بستر رودخانه سقز احداث می شود

خبرگزاری تسنیم: شهردار سقز گفت: به منظور پیشگیری از حوادث غیر مترقبه و جلوگیری از وقوع سیلاب‌های احتمالی رودخانه سقز(چم سقز) لایروبی و در آن دریاچه مصنوعی احداث می‌شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از سقز، ضیاالدین نعمانی در جلسه هماهنگی احداث دریاچه مصنوعی در بستر رودخانه سقز اظهار کرد: به منظور پیشگیری از حوادث غیر مترقبه و جلوگیری از وقوع سیلاب‌های احتمالی رودخانه سقز(چم سقز) لایروبی و در آن دریاچه مصنوعی احداث می‌شود. وی گفت: بعد از لایروبی، اقدامات لازم برای احداث دریاچه مصنوعی در محدوده لایروبی شده مابین پل جهاد کشاورزی و پل قوخ احداث می‌شود. شهردار سقز این اقدام را امری مهم در زیباسازی فضای شهر و جذب گردشگر عنوان و تصریح کرد: از تمام ظرفیت‌های شهرداری سقز برای انجام این پروژه استفاده می‌شود. وی از آمادگی کامل شهرداری جهت لایروبی رودخانه سقز و احداث دریاچه مصنوعی خبرداد و گفت: سه شنبه 17 تیرماه عملیات لایروبی آغاز می‌شود و انتظار شهرداری از تمامی ادارات این است که ما را برای انجام عملیات عمرانی این پروژه یاری کنند. فرماندار شهرستان سقز هم در این جلسه با بیان اینکه، مدیریت جهادی به عنوان الگوی مدیریتی برآمده از بطن انقلاب اسلامی که مبتنی بر ارزش ها و آرمان های ایرانی- اسلامی از یک سو و از سوی دیگر در پیوند با علم و دانش روز می باشد تاکید کرد: کارها و امور با روحیه جهادی زودتر به انجام می‌رسد. نادر فخری با بیان اینکه عمران و آبادانی کشور، در گرو ایجاد عزم ملی و استفاده از تمام ظرفیت‌ها است، تصریح کرد: سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری باید مد نظر و در دستور کار ادارات قرار گیرد، زیرا اقتصاد مقاومتی به عنوان یک الگوی جهانی برای کشور، اقتدار و افتخار ملی به ارمغان می‌آورد.
منبع خبر: تسنیم
کد خبر: 9114






۴ دیدگاه

 • هاوشاری (اونم از نوع راه دور)
  هاوشاری (اونم از نوع راه دور): 7-7-2014 . 11:51 ب.ظ :

  جان من یکی از دوستان برای من توضیح بده که افاضات آقای فخری چه ربطی به خبر شهرداری داشت.
  من که کلی ذوق کردم مثل رابطه یونجه و حیوان معروف

  پاسخ دهید

  • پیمان علایی
   پیمان علایی: 7-14-2014 . 7:02 ب.ظ :

   شاید تنها کار درست شهرداری سقز میتونه لایروبی این رودخانه باشد

   پاسخ دهید

   • سیما شیته
    سیما شیته: 7-17-2014 . 2:13 ب.ظ :

    سه قز له چاو ئه و شارانه ی تر زؤر دوا که وتوه

    هه رکه سیک دیته سه ر کار ؛ فقط پول ئه دزئ

    تا که ی دزی

    بؤخاتری ئه م مانگه پیرؤزه هه ر که س کاری سه قز جئ به جئ نا کا و خه ریک دزی و بئ شرفیه ایشالله خؤی و خانواده که ی له ناو بچئ…آمین

    پاسخ دهید

    • به رد بران (سه قز)
     به رد بران (سه قز): 8-15-2014 . 12:00 ب.ظ :

     سیما خانوم شما هم این قد بدبین نباش اگه یه کم منطقی باشیم خدایی سقز نسبت به سال های قبل خیلی بهتر شده حتی میشه گفت از خیلی شهرها تمیزتر و زیباتر شده از هر نظری ……. …….
     دوم اگه این دریاچه مصنوعی ساخته بشه چی میشه هم سیمای شهر به کلی عوض میشه هم میشه تفریحات آبی با حالی راه انداخت از جمله ماهی گیری از روی پلها و قایق سواری و جت اسکی و…… اگه بشه چی میشه.

     پاسخ دهید