شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۹/۰۴/۱۴۰۱
یکشنبه، 6th جولای 2014
8:37 ب.ظ

جلسه ی بررسی مشکلات ورزش سقز ختم به کلنگ زنی شد

“جولایی “مدیر کل ورزش و جوانان استان، فخری فرماندار شهرستان و 100 نفر از رئیسان و دبیران هیات های ورزشی شهرستان در سالن ورزشی شهید آبدرم گرد هم امدند. تا مشکلات ورزش سقز را بررسی کنند.

در ابتدای جلسه خاکی سرپرست اداره ی  ورزش و جوانان ضمن ارائه ی عملکرد و همچنین ترسیم وضعیت موجود ورزش در شهرستان، به مواردی چون مشکلات مالی  و همچنین عدم تعامل برخی  از هیات های ورزشی،  کمبود نیروی انسانی اداره، مشکلات اجرای ماده 88 در سال جاری، وضعیت بد شرکت داوران و مربیان در دوره های ارتقا و درخواست برگشت مبالغ واریزی به ماده 88 اشاره کرد و  پیشنهاد کرد تعدادی از اعضای هیات های ورزشی در بدنه ی اصلی  هیات های استان  بکار گرفته شوند.

در ادامه  ی جلسه بیگلری در مورد وضعیت ورزش در شهرستان سقز مواردی را عنوان و با توجه به وضعیت خوب ورزش در شهرستان سقز ، خواستار حمایت همه جانبه و تعامل هیات های استانی با هیات های شهرستانی شد.

جلسه با توضیحات جولایی در خصوص مشکلات کلی ورزش استان  و اظهار امیدواری وی  به همراهی و همدلی برای غلبه مشکلات پایان یافت. وی همچنین در مورد عزل و نصب رئیس هیات ها در شهرستان توضیح داد  که این امر به عهده ی رئیس اداره ی ورزش وجوانان می باشد و بدون نظر اداره ی مربوطه  هیچ جابجایی صورت نخواهد گرفت.

با توجه به اینکه یکی از بزرگترین مشکلات ورزش سقز نداشتن خوابگاه ورزشی است، در سال 93 با تخصیص 500 میلیون تومان از محل  اعتبارات دولتی پروژه  ی احداث ان  مصوب گردیده بود.در این جلسه  بیگلری قول  تخصیص 700 میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات ویژه ی  نمایندگان مجلس ، جهت احداث خوابگاه در سال  جاری را داد و کلنگ ساخت خوابگاه  در مجموعه ی  ورزشی شهید آبدرم به زمین زده شد.

کد خبر: 9160


۵ دیدگاه

 • ابراهيم
  ابراهيم: 7-9-2014 . 8:45 ق.ظ :

  اخبار را جوري مي نويسيد كه انگار سفر مديران دستاوردي ندارد.در دو سال اخير حضور مديران كل استان،معاونان وزير بارها در جلسات حضور داشته اند و به روستاها سفر كرده اند كه دستاوردهاي خوبي داست.فقط در حوزه ورزش سالنهاي كشتي و ژيمناستيك افتتاح شد و….اگر هر سفر مدير كلي به كلنگ زني نيز ختم شود مناسب است آن هم كلنگ زني كه قبلا بخشي از اعتبارات آن تامين شده باشد وبا اين اقدام نماينده نيز از محل اختيارات خود هزينه كند كه در بحث كلنگ زني خوابگاه ورزشي در شهرستان سقز به عنوان يكي از قطبهاي ورزش استان كه آقاي بيگلري 7 ميليارد ريال گذاشت.

  پاسخ دهید

  • سقزی
   سقزی: 7-10-2014 . 9:22 ق.ظ :

   ابراهیم جان من با قاطعیت به شما عرض میکنم که این سفرها هیچ دستاوردی نداشته است. آقای بیگلری باید در عمل کاری برای این مردم بکند برگزاری جلسه و بازدید و دعوت از مسولان بدون هیچ دستاوردی چه سودی دارد؟
   برگزاری این جلسات هم مثل دعوت از هیئت های سرمایه گذاری سوئدی و چینی و ترکیه ای و … بود که فقط جنبه خوشگذاری و تبلیغاتی داشت بدون اینکه هیچ دستاوردی داشته باشد.

   پاسخ دهید

   • محمد
    محمد: 7-10-2014 . 10:53 ب.ظ :

    باسلام آقای بیگلری به جای آنکه در مجلس و به فکر مسایل کلان و مهم سقز باشد هر روز در سقز و در تمام جلسات و برای تبلیغات دوره آینده مجلس تلاش میکنند جناب آقای بیگلری وعده های زمان انتخابات یادمان نرفته برای سقز نتوانستی هیچ کار مثبتی انجام بدی فقط در حد شعار و شلوغ کردن فضا کارت خوب بوده ما مردم سقز فرودگاه و کمربندی و بیمارستان و کارخانه سیمان و تصفیه خانه فاضلاب و آب برایمان در اولین است نه خوابگاه و ایستگاه رادیو وتلويزيون

    پاسخ دهید

    • يك مخالف قبلي
     يك مخالف قبلي: 7-12-2014 . 2:05 ق.ظ :

     جناب محمد تعارف نكن!
     ديگه چه چيزها ميخواي از آقاي بيگلري؟!
     مردحسابي والله يه كم انصاف خوبه:
     مگه قبلي ها چكاركردن كه بيگلري نتوانسته؟! قبلي ها چه گلي برسر سقز و خودتان زدن كه همش به بيگلري بيچاره غرغر ميزنيد، چرا اينقدر پرتوقع هستيد؟! ظاهر و باطن بيگلري تمام و كمال زحمت خودش را كشيده و ميكشد، محمد جان خجالتم خوب چيزيه! من شهادت ميدهم كه همش در تلاش و همگرايي اقشارمردم سقز زحمت ميكشن، بابا آقاي بيگلري هم يك انسان مثل همه ماست، فقط دوپا و دودست و يك دهان و يك جسم داره، چطور توقع داريد هم مجلس باشه و هم اينهمه درگيري و مشكلات سقز و سقزيها رو با مسئولين حل وفصل كنه؟؟؟؟!!!!!!
     لابُد اگر همش مجلس بود ميگفتيد سقز را كلاً بفراموشي سپرده!
     و حالا كه سقز هستش باز ميگوييد چرا همش سقز هستش و مجلس نيست!
     باوركن آدم نميدونه به كدام ساز شما …..!!!!!!
     وجداناً مگر خدا خوبيهايش را برايش جبران كنه.
     آرزويم موفقيت آقاي بيگلري و همه مردم غيورسقز و همه دلسوزان سقز است.

     پاسخ دهید