شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۰/۰۴/۱۴۰۱
چهارشنبه، 9th جولای 2014
8:26 ب.ظ

زیبا سازی محیط شهری از اولویت های شهرداری است

شهردار سقز گفت: امسال رویکرد شهرداری سقز به سمت عمران و آبادانی و زیباسازی محیط شهری است و در بودجه و برنامه‌ریزی شهرداری بهسازی و آسفالت کوچه‌های مناطق حاشیه‌ای لحاظ شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سقز، ضیاالدین نعمانی صبح امروز در جریان بازدید از پروژه های  عمرانی و مشارکتی شهرداری سقز اظهار کرد: با بررسی میزان پیشرفت پروژه ها و آشنایی و آگاهی از نحوه اجرا و میزان پیشرفت، تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا این پروژه ها به موقع اجرایی شده و به اتمام برسند.

وی به افزایش سرانه فضای سبز در سطح شهر سقز اشاره کرد و گفت: شهرداری سقز تلاش می‌کند با افزایش و گسترش فضای سبز در سطح پارک ها و حاشیه رودخانه و نیز محلاتی که فضا برای احداث پارک وجود دارد زمینه نشاط و شادابی هرچه بیشتر شهروندان را فراهم کند.

شهردار سقز تصریح کرد: شهر سقز از جمله مناطق پر ظرفیت استان کردستان برای توسعه صنعت توریسم و گردشگری است و برای استفاده از این ظرفیت ها نیز برنامه های خاص و ویژه ای در حاشیه رودخانه سقز( پارک 29 گولان) و میدان آزادی که یک پروژه عظیم برای شهرداری است در دست انجام است.

وی گفت: امروزه گردشگری موتور محرک اقتصادی در شهرهاست و بر این اساس در حاشیه رودخانه سقز طرح های خوبی در این زمینه در دست مطالعه و کارشناسی است.

نعمانی افزود: افتتاح به موقع پروژه‌ها باعث ایجاد نشاط در بین شهروندان می‌شود و امیدواریم با همکاری و همیاری اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین استانی و شهرستانی به این مهم دست یابیم.

وی مردم سقز را در خور بهترین خدمت دانست و اظهار داشت: تمام عوامل شهرداری با پشتیبانی اعضای شورای شهر برای اتمام پروژه های شهری تمام توان خود را به کار خواهند گرفت تا مردم از نعمت طرح ها بهره مند شوند.

شهردار سقز در خاتمه گفت: امسال رویکرد شهرداری سقز به سمت عمران و آبادانی و زیباسازی محیط شهری است و در بودجه و برنامه‌ریزی شهرداری سعی شده در زمینه بهسازی و آسفالت کوچه‌های مناطق حاشیه‌ای، توسعه فضای سبز و تجهیز مبلمان شهری اقداماتی در خور شهروندان قدرشناس انجام شود و همکاری شهروندان روند پیشرفت پروژه های شهری را تسریع می‌بخشد.

کد خبر: 9230