شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۳/۰۷/۱۴۰۱
Friday، 11th July 2014
1:58 pm
عکس+ویدیو

سالمندان در پارک اردو زدند

به مناسبت ماه رمضان و در جهت تنوع در روحیه سالمندان شهر سقز، سرای سالمندان مهر سقز اقدام به برگزاری مراسم افطاری به سالمندان در پارک مولوی کورد کرد.

در این مراسم از کل 53 نفر از سالمندان، 43 نفر از آنان حضور داشتند که ده نفر دیگر به دلیل ایزوله بودن و عدم امکان جابجایی آنان، نتوانستند در این مراسم شرکت کنند.

علیرضا سیاهبانی در مورد این برنامه و برنامه های مشابه به شارنیوز گفت: این کارها در جهت هرچه بهتر شدن روحیه سالمندان به صورت ماهانه انجام میشود که یا در سرای سالمندان و یا در خارج از مرکز، در مساجد، تکایا و پارک ها به همت سرای سالمندان و مردم خیّر سقز صورت میگیرد که در این میان نیاید نقش مردم را نادیده گرفت، چرا این مرکز به صورت هیأت امنایی اداره میشود و هزینه ماهانه این مرکز حدود سی میلیون تومان است که از این میان دوازده میلیون تومان را سازمان بهزیستی و مابقی آن از محل کمک های مردمی تأمین می شود و همت این مردم باعث شده تا سرای سالمندان مهر سقز در منطقۀ غرب ایران بی نظیر باشد.

صدای خوش یکی از سالمندان توجه حاضران در پارک را به خود جلب کرد برای دیدن ویدیو کلیک کنید

 سیاهبانی همچنین در راستای خدمت به سالمندان افزود: هرچند خدمت ما بدون منت و به صورت شبانه روزی است اما هیچکدام از ما به هیچ عنوان از اینکه یک نفر به تعداد سالمندان این مرکز اضافه شود خوشحال نشده و نخواهیم شد و معتقدیم که هیچ خدمتی جایگزین خدمت بستگان و اولاد به پدر و مادر نمیشود و در آخر نیز تشکر ویژه دارم از مردم خیر و نیکوکار شهر سقز که همیشه پشتیبان و حمایت کننده این مرکز خیریه بوده اند.وی در مورد نحوه خدمت رسانی در سرای مهر سقز گفت: خدمت رسانی در این مرکز به صورت شبانه روزی بوده و دارای 30 نفر پرسنل شامل: پزشک، پرستار، فیزیوتراپ، روان شناس، مراقب، بهیار و کادر اداری میباشد و از بهترین امکانات برای سالمندان استفاده میشود.

 سیاهبانی همچنین در راستای خدمت به سالمندان افزود: هرچند خدمت ما بدون منت و به صورت شبانه روزی است اما هیچکدام از ما به هیچ عنوان از اینکه یک نفر به تعداد سالمندان این مرکز اضافه شود خوشحال نشده و نخواهیم شد و معتقدیم که هیچ خدمتی جایگزین خدمت بستگان و اولاد به پدر و مادر نمیشود و در آخر نیز تشکر ویژه دارم از مردم خیر و نیکوکار شهر سقز که همیشه پشتیبان و حمایت کننده این مرکز خیریه بوده اند.

salmandan (3)

salmandan (4)

salmandan (2)

salmandan (5)

salmandan (1)

salmandan (6)

کد خبر: 9248


نظرات:

 1. خواتان لی رازی بیت انشالله

 2. یاخوا سرافراز بن زووووورسپاس دستان خوش به

 3. خوزگه ام کارتان دریژی ببوایت بو شوینه کشتیکانی تریش بتانبرداین زور سپاس بو او کسانی که ام کاریانه ری خستوه

 4. افرین بر همت والای شما عزیزان مگر خدا قادر باشد که بتواند اجر شما را بدهد

 5. واقعا خدمت بزرگ و صادقانه ای در سالمندان سقز انجام می شود که جای بسی تقدیر وتشکر را دارد .از کلیه زحمت کشان این مرکز باید تقدیر ویژه به عمل آید به خصوص آقای سیاهبانی مدیر سالمندان سقز که بسیار دلسوز هستند.

 6. زۆر زۆر زۆر کارێکی جوانه‌، به‌ڕاستی سپاس

 7. بابا دمتون گرم.خداوکیلی با زبون روزه دعاتون کردن

 8. zor spas bo eway xoshawist ka dlsozi gozashtay saqzen

 9. dastan khosh bee

 10. واقعاجای تشکر داره مرسی

 11. زوور سپاس بو او کاره جوانتان دلشادبوین پییییی