شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۳/۰۷/۱۴۰۱
Monday، 14th July 2014
8:42 pm

پروژه‌های نیمه تمام سقز در اولویت دریافت اعتبار هستند

معاون عمرانی فرماندار شهرستان سقز گفت: با توجه به محدود بودن بودجه عمرانی امسال، پروژه‌های نیمه تمام سقز در اولویت دریافت اعتبار هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سقز، صابر زارعی عصر امروز در جلسه کارشناسی و اولویت بندی کمیته برنامه ریزی شهرستان سفز برای تقسیم اعتبار پروژه‌های عمرانی اظهار کرد: اولویت هزینه اعتبارات با پروژه‌های نیمه تمام و طرح‌هایی است که بیش‌ترین بهره را برای خدمات رسانی به مردم داشته باشد.

وی گفت: اعتبار در نظر گرفته شده برای سال 93 استان 156 میلیارد تومان است که سهم شهرستان سقز از این میزان 19 میلیارد و 573 میلیون تومان است.

معاون عمرانی فرماندار شهرستان سقز با تشریح بخش های مختلف این میزان اعتبار تصریح کرد: 13 میلیارد و 981 میلیون تومان آن سهم 2 درصد نفت و گاز و 5 میلیارد و 592 میلیون تومان سایر اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان است.

وی گفت: 2 میلیارد و 967 میلیون تومان اعتبار هم شامل ماده 180 قانون برنامه چهارم توسعه در راستای توازن منطقه ای است که به اجرای طرح‌های آبرسانی، تجهیز کانون‌های هنری، احداث دارالقرآن و پروژه‌های ورزشی اختصاص می‌یابد.

زارعی افزود: 75 میلیون تومان از اعتبارات بر اساس ماده 12 قانون برنامه پنجم توسعه نیز به تعمیر و تجهیز مصلی‌ها و بقاع متبرکه و 100 میلیون تومان نیز به احداث و تکمیل زیر ساخت‌های شهرک‌های صنعتی  اختصاص می‌یابد.

وی با اعلام این مطلب و عنوان اینکه دولت با محدودیت‌های اعتباری روبرو است تاکید کرد: الزامات، نیازمندی‌ها و اولویت‌های عمرانی، اولویت اصلی در نحوه تقسیم اعتبارات سقز است.

کد خبر: 9337


نظر دهي بسته شده است.