شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۴/۰۷/۱۴۰۱
Friday، 18th July 2014
1:25 pm

بیگلری : بیمارستان بعثت سنندج آبروی بخش درمان کردستان است

رئیس مجمع نمایندگان مردم کردستان در مجلس در بازدید از بیمارستان بعثت سنندج، این مرکز درمانی را آبروی بخش بهداشت و درمان کردستان دانست.
به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، محسن بیگلری پیش از ظهر امروز در بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان بعثت سنندج و دیدار با چند نفر از بیماران و مراجعین به این مرکز، اظهار داشت: وضعیت استان کردستان به‌گونه‌ای است که در بسیاری از شاخص‌های توسعه در رده‌های آخر کشوری قرار داریم.

به گفته رئیس مجمع نمایندگان مردم کردستان در مجلس ، تا حالا آماری نداشته‌ایم که در بحث شاخص‌های توسعه به رتبه زیر 20 برسیم و این به نوعی نگران کننده و موجب رنجش است.

وی در ادامه و بعد از بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان بعثت، خدمات در این مرکز و نیز برخورداری آن از تجهیزات به روز را مثبت ارزیابی کرد و آن را آبروی بخش بهداشت و درمان استان کردستان نام برد. بیمارستان بعثت سنندج اگرچه قطب درمانی کردستان قلمداد می‌شود، به عنوان مجموعه‌ای موفق در سطح کشور نیز عمل کرده است و این برای ما و مسئولان استان افتخار بزرگی است.

وی گفت: این مرکز آموزشی درمانی ویترین دانشگاه علوم پزشکی کردستان است چراکه بهترین خدمات را به بیماران ارائه می‌کند.
رئیس مجمع نمایندگان مردم کردستان در مجلس خاطرنشان کرد: شاید اجرای طرح تحول نظام سلامت مسیر خدمت‌رسانی را بیشتر کرده است اما این مجموعه در گذشته هم در این مسیر مشکلی نداشته است.

وی مصداق صحبت‌های خود را رضایت‌مندی بیماران در پاسخ به پرسش‌های وی در جریان بازدید از بخش‌های این بیمارستان دانست و گفت: هیچ مورد گلایه و شکایتی از سوی بیماران و همراهان آنان اعلام نشد و این جای شکرگزاری دارد که مردم از مجموعه‌ای حیاتی رضایت کامل دارند.

بیگلری افزود: انتظار می‌رود با حمایت خیرین و برنامه‌ریزی مناسب مرکز رفاهی زنان و مردانی که از شهرستان‌ها و دیگر استان‌ها به بیمارستان مراجعه می کنند خدمت‌رسانی کرد.

رئیس مجمع نمایندگان مردم کردستان در مجلس در پایان ضمن تقدیر از ریاست و کارکنان بیمارستان بعثت، ابراز امیدواری کرد: سایر مراکز بهداشتی و درمانی استان نیز همانند این بیمارستان ارائه خدمت کنند.


منبع خبر: فارس
کد خبر: 9388


نظر دهي بسته شده است.