شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۴/۰۴/۱۴۰۱
پنج‌شنبه، 24th جولای 2014
1:38 ب.ظ
پاسخ مدیرکل به:

حواشی برگزاری مزایده سالن های ورزشی سقز

مزایده ی سالن های ورزشی شهرستان سقز در اردیبهشت ماه امسال در اداره ی کل تربیت بدنی(ورزش و جوانان) استان برگزار شد و افراد واجد شرایط برای مدیریت این سالن ها مشخص شدند. اما این مزایده چندان خالی از حاشیه نبود و تعدادی از شرکت کنندگان، به سلامت فرآیند طی شده اعتراض داشتند.

چند نفر از این معترضان در گفتگو با شارنیوز مدعی شدندکسانی به عنوان برنده ی نهایی مزایده انتخاب شدند که مبالغ کمتری به نسبت سایر شرکت کنندگان پیشنهاد کرده بودند. معترضان به طور مشخص به  سالن های تختی،سالن چمن، سالن کاوه و سالن شهید آبدرم اشاره می کنند که شرکت کنندگان با مبالغ بیشتر از گردونه مزایده حذف شدند.

مورد دیگری که اعتراضاتی به دنبال داشته است به بندی از شرایط مزایده مربوط است که در آن شرکت کسانی با مدرک زیر دیپلم را در مزایده منع می کند. معترضان اعلام کرده اند که دو نفر از برندگان مزایده -که سالن ریاست جمهوری و سالن آبدرم به آنها واگذار شده- دارای مدرک دیپلم نیستند و این مسئله را به عنوان تخلف اداره کل در برگزاری مزایده عنوان می کنند.

اما حامد جولایی مدیرکل سازمان ورزش و جوانان استان کردستان در گفتگو با شارنیوز به بخشی از ابهامات مطرح شده پاسخ گفت و با اشاره به ماده 88 قانون برگزاری مزایده ها اظهارداشت: بر اساس این ماده قانونی، کارکنان و بازنشستگان دولت حق شرکت در مزایده را ندارند بنابراین علی رغم پیشنهاد مبالغ بالا با حذف این افراد ممکن است کسانی با مبالغ پایین تر برنده ی مزایده اعلام شده باشند.”

وی در مورد برنده شدن دو نفر با مدرک پایین تر از دیپلم نیز گفت: براساس قانون کارمندان یا بازنسشتگان سازمان ورزش و جوانان علی رغم نداشتن مدرک هم می توانند در مزایده شرکت کنند بنابراین یکی از افراد مورد اشاره کارمند اداره ورزش و جوانان شهرستان و دیگری بازنشسته ی همین سازمان بود که قانون برای این افراد علی رغم نداشتن مدرک استثنا قائل شده است.

جولایی تصریح کرد: هیات های ورزشی، فارغ التحصیلان رشته تربیت بدنی و قهرمانان ملی و بین المللی برای شرکت در مزایده ها در اولویت قرار دارند حتی اگر مبلغ کمتری پیشنهاد داده باشند.

لازم به ذکر است مزایده ی مورد اشاره توسط اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان و در سنندج برگزار شد و اداره تربیت بدنی سقز نقشی در برگزاری آن نداشت.

کد خبر: 9489


۳ دیدگاه

 • مجنون 258
  مجنون 258: 7-24-2014 . 2:39 ب.ظ :

  كم كم همه جا و همه چيز داره ميشه تخلف و تقلب!!!!

  پاسخ دهید

  • بابک
   بابک: 7-29-2014 . 2:44 ق.ظ :

   چرا در مورد استخر حرف نزدی،یه نفر با 18 میلیون برنده نمیشه ،دوست ءقای نماینده با 12 میلیون برنده اعلام میشه
   LooooooooooooooooooooL

   پاسخ دهید

   • كه ره شيت
    كه ره شيت: 7-30-2014 . 7:47 ب.ظ :

    اينجا سقز
    شهري 3500 ساله و باستاني و عصرحجري!!!!
    اينجا ساعتها به وقت منطق وقانون وعدالت سالهاست كه همگي باهم خوابيده اند!!!!!!!!!
    خداوكيلي سقز بي صاحبترين و بي در و پيكرترين و عجيب ترين شهردنياست!!!!!!!!!
    براستي پيش برخي مسئولين ادارات سقز نيز انگارنه انگار اصلاً چيزي بنام قانون وعدالت اجتماعي وجود داره يا نداره؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
    اينجا داراي بيخيال ترين مردم عصبي جهان است!!!!!
    اينجا در سقز هيچ كار و هيچ چيز و هيچ كسي نه انتخابي و نه انتصابيست بلكه همه چيز اكتسابي بوده و ميباشد البته به هر نحوي و به هرقيمتي!!!!!!!!
    بااصطلاح يك طنزكُردي:
    هه ر به نيره كه ري !!!!!!!!!!!!!!

    پاسخ دهید