شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۱/۰۴/۱۴۰۱
پنج‌شنبه، 24th جولای 2014
4:52 ب.ظ

الماس غرب در کشمکش تامین برق

 

hنزدیک به سه ماه است که مجتمع تجاری الماس غرب، واقع در میدان امام به بهره برداری رسیده است. این مجتمع در متراژی حدود 8500 متر مربع، در چهار طبقه و دارای 224 باب مغازه می باشد، که تعدادی از آنها واگذار شده و تعدادی نیز به صورت اجاره ای مشغول به فعالیت هستند.

این مجتمع با همکاری بخش خصوصی _سی درصد سهم شهرداری و هفتاد درصد سهم بخش خصوصی _ ساخته شده است که سهم هریک ازطرفین از تعداد ونحوه ی تقسیم بندی مغازه ها طبق اصول کارشناسی تعیین شده است. ابتکاری که در اجاره ی مغازه های این مجتمع به خرج داده شده، این است که مستأجرین تا 6 ماه اجاره ای پرداخت نخواهند کرد ، این اقدام ، در راستای جذب مشتری و کاهش دغدغه ی مغازه داران صورت گرفته است.

اما مشکلی که هم اکنون گریبان گیر مغازه داران شده، تأمین برق مصرفی است. طبق اخباری که به شارنیوز رسیده، اداره ی برق به دلیل نامناسب بودن مکان جایگیری کنتور برق _که می بایست یکی از مغازه های مجتمع می بود_ از دادن امتیاز برق به مجتمع خودداری می کند و برق مجتمع به وسیله ی ژنراتوری که سوخت آن از گازوئیل است، تأمین می شود.

کد خبر: 9491


۳ دیدگاه

 • حمه قه رز بلاو
  حمه قه رز بلاو: 7-24-2014 . 6:47 ب.ظ :

  به خوا جوانه. لابد کاکه … مغازه های بهتری برداشته اند؟ این قرار دادها ومعامله مرا یاد یک نفر از دست فروشان دورگرد (چه ر چی) می اندازد. آن بیچاره چون رسم معامله بلد نبود ( کشک تر ) را از زنان روستا می خرید و آن را خشک می کرد و می فروخت. آنچه اعضای دیگر خانواده کاسبی می کردند ضرر او را جبران نمی کرد. نکند خدای ناکرده مغازه های زیر میدان آزادی با 12 ماه بدون اجاره برای جلب مشتری اجاره داده شود. نه ایشاالله

  پاسخ دهید

  • عرفان
   عرفان: 8-3-2014 . 10:54 ق.ظ :

   زۆر ناشرینە پاساژێ بەو ئێمکاناتۆ هارەهاری مۆتۆڕێکی گازاییلی بێ لە سەر سەربانەکەیو

   پاسخ دهید

   • کیوان
    کیوان: 8-3-2014 . 7:53 ب.ظ :

    خب یه خرده دندان طمعشو کوتاه کنه حاج آقا جمال رحیمی بجای پرداخت فیش موبایل … بفکر تامین برق اونجا باشه لابد اینم میندازه پای مردم سقز

    پاسخ دهید