شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۴/۰۳/۱۴۰۱
پنج‌شنبه، 24th جولای 2014
8:08 ق.ظ

پارکینگ طبقاتی در سقز به زودی به بهره برداری خواهد رسید

خیلی وقت بود که در شهر سقز با توجه به شلوغی بیش از حد خیابان های اصلی شهر و نبود جای پارک برای ماشین ها نیاز به یک پارکینگ طبقاتی که بتواند سرو سامانی به خیابان های  شهر بدهد احساس می شد. اکنون پارکینگ طبقاتی بیش از 90 در صد پیشرفت فیزیکی داشته و از قرار معلوم در اوایل مهرماه به بهره برداری خواهد رسید. این پارکینگ طبقاتی در خیابان آزادی و بالاتر از بانک ملی ( به‌ر گاراژ ) واقع شده است.

parking1

رامین صفری، مهندس این پروژه در مورد متراژ پارکینگ به شارنیوز گفت: این پارکینگ با مشارکت بخش خصوصی احداث شده است که سی درصد از پروژه سهم شهرداری و هفتاد درصد مابقی سهم بخش خصوصی است که درآمد حاصله از آن نیز به همین میزان تقسیم خواهد شد.

لازم به ذکر است که این پارکینگ در زمینی با مساحت 2500 متر مربع و در چهار طبقه که در مجموع دارای ده هزار متر مربع متراژ می باشد احداث شده است که حدود 400 تا 450 ماشین را را در خود جای خواهد داد. 

parking2

کد خبر: 9509


۴ دیدگاه

 • شيرزاد
  شيرزاد: 7-26-2014 . 10:36 ب.ظ :

  خدا خيرشان بده

  پاسخ دهید

  • كا وه
   كا وه: 7-29-2014 . 8:38 ق.ظ :

   اقاى حاج جمال رحيمى از زحمات شما سبا سكزاريم اميدوارم بروژ ه ها ى ديكرنيزادامه داشته باشد اقدام خداپسندانه شما باعث اشتغالزاي دراين شهرستان شده است

   پاسخ دهید

   • خالو
    خالو: 7-29-2014 . 5:47 ب.ظ :

    اقاى حاج جمال رحيمى هم دست شمادرد نكندهم دست اقاى رحيمى شهردار قبلى تاريخ ومردم.واز همه مهتر خداونددرباره عملكرد انسانها قضاوت خواهد نمود ة

    پاسخ دهید

    • غه مین: 8-19-2014 . 11:57 ق.ظ :

     سه لاویکی گه رم له قولایی د له وه له به ریوه به رانی خوشه ویستی شارنیوز یا خوودا دستتان خوش بیت و ماندوه نه بینیتان پی ده لیم .
     جوابیک بوو خا لوو : خالو گیان هه ول خوودا ئاگاداره دواجار خه لکیش ده زانن له و بواروه ………..

     پاسخ دهید