شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۵/۰۴/۱۴۰۱
یکشنبه، 27th جولای 2014
3:34 ب.ظ

مدیرکل بهزیستی کردستان خبر داد :اختصاص ۳۰۰ میلیون ریال برای تکمیل پروژه نابینایان شهرستان سقز

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل بهزیستی کردستان گفت: برای تکمیل پروژه در دست ساخت آموزشی فرهنگی موسسه نابینایان شهرستان سقز مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار اختصاص یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سقز، سید صباح قریشی صبح امروز در آئین بهره‌برداری از 3 طرح بهزیستی در شهرستان سقز با اشاره به اهداف اجرای این طرح‌ها اظهار کرد: بهبود وضعیت معتادان در جامعه از اهداف اجرای این طرح‌ها است.

وی به راه‌اندازی یک کمپ ترک اعتیاد، یک مرکز مشاوره تخصصی و تربیتی و یک مرکز آموزشی برای معتادین بهبود یافته در سقز اشاره کرد و گفت: هدف از راه اندازی این کمپ‌ها ترک مصرف مواد مخدر توسط معتادان و کمک به بازگشت آنان به جامعه است.

مدیرکل بهزیستی کردستان تصریح کرد: بهزیستی همواره در جهت پاک شدن معتادان در استان کردستان با کمپ های ترک اعتیاد همکاری کرده و کمک های بلاعوض نیز در اختیار آنها قرار داده است.

وی در مراسم افتتاح این 3 طرح گفت:برای هر کدام از مراکز یاد شده 20 میلیون ریال به صورت بلاعوض اختصاص پیدا کرده است.

قریشی پس از این مراسم از پروژه در دست ساخت آموزشی فرهنگی موسسه نابینایان شهرستان سقز بازدید کرد و گفت: برای این مرکز که در زمینی به مساحت 120 متر مربع در سه طبقه در شهرک دانشگاه سقز در حال ساخت است از سوی فرمانداری و بهزیستی استان مبلغ 300 میلیون ریال اعتبار اختصاص یافت.

رئیس بهزیستی شهرستان سقز هم در این بازدید با اشاره به اینکه در حال حاضر تعداد 1288 خانوار سقزی تحت پوشش بهزیستی هستند، از اطعام 250 مددجو زیر پوشش بهزیستی با کمک خیران در این شهرستان در ماه مبارک رمضان خبر داد.


منبع خبر: تسنیم
کد خبر: 9561