شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۱/۰۴/۱۴۰۱
دوشنبه، 4th آگوست 2014
8:42 ب.ظ
گزارش مسابقات جام رمضان:

جام در دست سقزی ها

مسابقات جام رمضان سال 93 که در سه رشته ی ژیمناستیک، بسکتبال و کشتی برگزار شده بود، با معرفی نفرات و تیم های برتر به پایان رسید. این مسابقات که علی رغم عدم حضور تیم های فوتسال چون سال های اخیر، از شور و هیجان همیشگی  این جام برخوردار بود، در دو بخش بانوان و اقایان برگزارشد.

در رقابت های ژیمناستیک ویژه ی خواهران که با همکاری اداره ی ورزش و جوانان و هیات ژیمناستیک شهرستان، یکم و دوم مرداد ماه، در خانه ی ژیمناستیک برگزار شد، 86 نفر از ورزشکاران باشگاههای فعال، در 4 گروه سنی به رقابت پرداختند، که در پایان به نفرات اول تا سوم هر رده حکم و مدال اهدا گردید. مسابقات ویژه ی  برادران نیز در روزهای چهارم و پنجم مرداد ماه به انجام رسید.

همچنین در سومین دوره ی مسابقات بسکتبال جام رمضان  دو تیم از شهرستان های بانه و بوکان و چهار تیم از سقز از 30 تیر تا 3 مرداد به مدت 5 شب، به مصاف هم رفتند، که در پایان تیم جوانان سقز به مقام قهرمانی و تیم لاوان سقز و نماینده ی بوکان به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.در خلال مراسم از پدرام بیگلری از تیم جوانان سقز به عنوان فنی ترین بازیکن تقدیر به عمل امد و ایوب امینی از تیم لاوان سقز بازیکن اخلاق این دوره از مسابقات نام گرفت. گفتنی است، نماینده ی مجلس و اعضای شورای شهر برای تشویق ورزشکاران در سالن حضور یافته بودند.

در مسابقات کشتی که بین تیم های سقز و بیجار در رده ی سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان در 15 وزن و با انجام 27 رقابت،  در سالن کاوه و با حضور فرماندار برگزار شد، تیم سقز با نتیجه ی 14 بر 13 سایر حریفان را شکست داد و بر مقام نخست ایستاد. همچنین تیم کشتی ازاد خردسالان و نونهالان، متشکل از 19 کشتی گیر، راهی شهرستان بانه شد و با نتیجه ی  14 بر 9، پیروزی را برای سقز به ارمغان اورد.

 خانه ی کشتی هم  در طی رقابت ها میزبان مسابقات  کشتی ازاد و فرنگی سطح شهرستان با 67 ورزشکار در رده های سنی پهلوانک ها، نونهالان و نوجوانان و همچنین مسابقات کشتی ازاد جوانان و بزرگسالان با حضور 59 کشتی گیر بود که در پایان نفرات اول وزن های مختلف انتخاب شده و از آن ها تقدیر به عمل امد. 

 

کد خبر: 9680


یک دیدگاه

  • تربیت بدنی بیجار
    تربیت بدنی بیجار: 8-9-2014 . 1:49 ب.ظ :

    ضمن تبریک روز خبرنگار .از این سایت وزین بعید است خبر ‌‌‌غیر واقع درج کند .ضمن تاسف به حال کشتی سقز که زمانی قدرت اول ایران بود و حال چهارم استان می شود و یک نفر اول ندارد لازم است درج شود در مسابقه ان شب رمضان به میزبانی سقز .سقز باخت .با کمال تعجب درست نتیج اعلام نشد .با امار دروغین نمی شود ورزش را متحول کرد برادران عزیز

    پاسخ دهید