شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۵/۰۴/۱۴۰۱
سه‌شنبه، 12th آگوست 2014
10:33 ب.ظ

نمایشگاه نقاشی در نگارخانه ارشاد سقز برپا شد

نمایشگاه نقاشی”سالار نوری” نقاش سقزی در قالب 60 اثر در محل نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سقز برپا شد.

نمایشگاه نقاشی در نگارخانه ارشاد سقز برپا شد/30 سال فعالیت در حوزه نقاشی

سالار نوری امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در سقز، با اشاره به اینکه 30 سال است به صورت نیمه حرفه‌ای در زمینه نقاشی فعالیت می‌کنم، گفت: در این نمایشگاه 60 اثر نقاشی را که برگرفته از طبیعت شهرستان سقز، پرتره و نقاشی اجسام است به نمایش گذاشته‌ام.

نوری افزود: علاوه بر طبیعت موضوعات اجتماعی را نیز در نقاشی‌هایم کار کرده‌ام که امیدوارم مورد رضایت مخاطبان و همشهریانم قرار گیرد.

وی تصریح کرد: تاکنون چهار نمایشگاه انفرادی را برپا کرده‌ام و در بیش از هفت نمایشگاه گروهی نیز آثارم را به معرض دید عموم گذاشته‌ام.

این هنرمند و نقاش سقزی با بیان اینکه از سن 10 سالگی به کار هنری به ویژه نقاشی علاقمند شدم گفت: کار نقاشی را تنها با نگاه کردن به تابلوهای نقاشی فرا گرفتم و نزد هیچ استادی آموزش ندیده‌ام.

نوری، از مصطفی شیرزاد به عنوان یکی از مشوق‌هایش در کار نقاشی تقدیر کرد.

وی اضافه کرد: تمام آثارم را از همان دوران نوجوانی گردآوری کرده‌ام و سعی دارم در آینده نزدیک به همراه کارهای جدیدی به معرض دید هنرمندان و علاقمندان به این هنر بگذارم.

به گزارش خبرگزاری فارس: این نمایشگاه در دو شیفت زمانی صبح و عصر تا پایان روز 23 مرداد ماه ‌جاری در محل نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سقز دایر و پذیرای بازدید علاقمندان به رشته نقاشی است.

سیاه قلم، رنگ روغن و آبرنگ، تکنیک‌های به‌کار رفته در آثار سالار نوری در این نمایشگاه است.


منبع خبر: فارس
کد خبر: 9795


۲ دیدگاه

 • حسین
  حسین: 8-13-2014 . 11:21 ق.ظ :

  با سلام خدمت همشهری عزیر کاک سالار
  امید است که این نوع فعالیتها به یک روند فرهنگی تبدیل شود و همه ی هنرمندان به فکر چنین نمایشگاهها و فعالیت های مفیدی باشند

  پاسخ دهید

  • سقز نیوز: 8-14-2014 . 5:46 ب.ظ :

   این خبر در 20 مرداد در ساعت 02:05 انتشار یافته است .
   امانتداری در خبر رعایت شود

   پاسخ دهید