شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۵/۰۷/۱۴۰۱
Sunday، 17th August 2014
11:07 pm
گزارش تصویری

دوشنبه آخرین روز جمع آوری کمک برای شنگال

 چهارمین روز کمپین کمک رسانی به شنگال در حالی گذشت که دغدغه ی عمده ی اعضای کمپین، کوتاه شدن زمان از پیش اعلام شده بود. حسن رحیمیان سخنگوی کمپین به شارنیوز گفت: علی رغم هماهنگی هایی که از قبل با هلال احمر استان و سقز به عمل آمده بود قرار بود پایان فعالیت کمپین روز چهاشنبه باشد اما امروز به ما اطلاع دادند که تنها تا روز دوشنبه برای جمع آوری کمک فرصت داریم.

وی از دلایل تصمیم نهادهای ذی ربط اعلام بی اطلاعی کرد و افزود: درحالی مدت زمان فعالیت کمپین کاهش می یابد که هر روز به نسبت روز قبل بر میزان کمک ها افزوده می شود و دامنه ی کمک ها افزایش می یابد.

رحیمیان در پاسخ به پرسش شارنیوز که آیا از کمک هایی که مسئولان شهری کرده اند، اطلاعی دارد؟ وی پاسخ داد: تا کنون هیچ کدام از مسئولان کمکی به کمپین نکرده اند، البته جز اعضای شورای شهر که با دراختیار  قرار دادن مکان و همچنین کمک های فردی با کمپین همراهی کرده اند، که به این وسیله از آنها سپاسگزاریم.

از دیگر اقشار شهر نیز خبر می رسد که تعدادی از مردم امر کمک رسانی را به صورت گروهی سازمان دهی کرده و قصد دارندکمک های خود به طور مستقیم به دست آوارگان شنگال برسانند. براساس اخبار رسیده به شارنیوز صنوف آلاینده و صنف پارچه فروشان خود متولی جمع اوری و ارسال کمک ها شده اند.

کارمندان بانک ملی هم که یک روز از حقوق خود را به شنگال اختصاص داده بودند امروز صبح با حضور در چادر میدان “هه لو” کالاهای تهیه شده از محل این وجوهات را به کمپین اهدا کردند.

تلاش فعالین مدنی در جلب اعتماد مردم سقز، نگرانی های اولیه از به مقصد نرسیدن کمک ها را کاهش داده، اما بعد از پایان کمپین لزوم تعریف فاز جدیدی از فعالیت که حول نظارت بر ارسال کالا ها است، باید در دستور کار قرار گیرد تا امانتی که مردم به فعالین مدنی و هلال احمر سقز سپرده اند در بهترین شکل خود به دست صاحبانش برسد.

کمک های بانک ملی

کمک های بانک ملی

 

یک نیم تن برنج کمک آقای صالح زاده

یک ونیم تن برنج کمک آقای صالح زاده

 

shangalcam (1)

shangalcam (8)

shangalcam (7)

shangalcam (6)

shangalcam (4)

shangalcam (3)

DSC03086

 

 

کد خبر: 9967


نظرات:

 1. درود بر شه ره فتان! درود بر هیمه تتان! خه لکی شاری هه میشه دلسوزی سه قز، نواندتان زه مانو کاره سات فه رقی نیه بوتان، مردانه گی و یارمه تی زه مانی کاره ساتی آواره کانی هه له بچه م هاته وه بیر!

 2. با سپاس فراوان از مردم خیر و نیکوکار سقز

 3. از تمامی کسانی که صادقانه زحمت کشیدند کمال سپاس را دارم !
  اما سوالی دارم ، چرا آقای محسن بیگلری نماینده شهرمان که خود را خیلی دلسوز نشان می دهند در این ایام سکوتی مرگبار انتخاب فرمودند؟
  لطفا شارنیوز به عنوان یک سوژه خبری پی گیری بفرما.

 4. زور عالی بو . ده ستان خوش بی

 5. افسوس و……. برای برخی از اعضای شورای شهر سقز. آقای چوپانی تشکر برای حمایتتان

 6. سپاس .هه ربژین روله ی کوورد.
  اونهایی که لاف چالاک مدنی می زدند وشما را بخاطر کمک به اوارگان تحقیر می کنند احتمالا چالاکی را گذاشتند برای روز مبادا?!?! تاریخ قضاوت می کند که ما ملت شریف کرد چگونه با تمام دردهایمان زخم های همدیگر را درمان می کنیم.دوستان کمپین ناامید نشوید چون شماها روله یی میلله تن.هه ربه رده وامبن